"jest zima więc musi być zimno"

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Wiele w tym racji... bardzo smutne i przykre jest to o czym mówi ten facet...
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
W życiu jak w życiu..ale w taki mróz nawet widząc osobę nietrzeźwą powinno się zadzwonić gdzie trzeba. Nikt nie powinien umierać z powodu zamarznięcia nawet jeśli świadomi wybrał alkohol.

zgadza się kilka razy dzwoniłem i raz mnie policjanty zjechali bo nim dotarli "znikający punkt " wział się zebrał w sobie i zniknął :mruga:
ale będe twardy i dzwonić będe ;)
 
F

Fedorowicz

Guest
W życiu jak w życiu..Nikt nie powinien umierać z powodu zamarznięcia..
Kapitalizm generuje zjawisko masowej bezdomności.Wolny rynek,wyzysk i podziały społeczne tworzą środowisko idealne dla zjawiska bezdomności nie tylko u nas,ale wszędzie tam, gdzie ten system istnieje.
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
Cóż to za człowiek? Nagrywa się seryjnie i wysyła na jutuba?
Pomijam (nie)słuszność wypowiedzi, ale chyba jakieś ambicje ma niespełnione...
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Cóż to za człowiek? Nagrywa się seryjnie i wysyła na jutuba?
Pomijam (nie)słuszność wypowiedzi, ale chyba jakieś ambicje ma niespełnione...
Imko szanowna gość ma dość ciekawe poglądy słuszne czy nie dość spójne ;) lubię go i jestem zdania ze powinien być słuchany gdyż ma coś do powiedzenia ... a seryjne nagrywanie się na jutubie nazywa się prowadzeniem tzw VILOGA odpowiednika BLOGA :]
ciekawe zjawisko ten violog ... wymaga od autora odkrycia siebie pokazanie w sieci już nie anonimowo ale z otwartą przyłbicą ... na przykład fedor jestem pewien by się nigdy na to nie zdobył ...
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
a seryjne nagrywanie się na jutubie nazywa się prowadzeniem tzw VILOGA odpowiednika BLOGA :]
Masz jakieś plany w tym kierunku...? ;)
Jakoś nieufnie podchodzę do takiego prezentowania swoich poglądów, ale pozwól, że nieco jeszcze się poprzypatruję i wtedy się wypowiem.
na przykład fedor jestem pewien by się nigdy na to nie zdobył ...
Uffff - i całe szczęście :]
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Imko szanowna gość ma dość ciekawe poglądy słuszne czy nie dość spójne ;) lubię go i jestem zdania ze powinien być słuchany gdyż ma coś do powiedzenia ... a seryjne nagrywanie się na jutubie nazywa się prowadzeniem tzw VILOGA odpowiednika BLOGA :]
ciekawe zjawisko ten violog ... wymaga od autora odkrycia siebie pokazanie w sieci już nie anonimowo ale z otwartą przyłbicą ... na przykład fedor jestem pewien by się nigdy na to nie zdobył ...
Leniwy jestem. To jakiś bardziej skomplikowany skrót ten Vilog, czy może po prostu to jest od Video Blog ?

Podejrzewam, że pewnego dnia, znajdzie się człowiek, który poprzez YT trafi do polityki. W sumie to świetny pomysł. Po pierwsze można by łatwo poznać poglądy takiej osoby, a po drugie wszystkie postulaty, obietnice byłyby czarno na białym dostepne w jednym miejscu, w łatwej postaci. Łatwo o weryfikację i publiczne "ukamieniowanie" kłamcy ;)

Kurcze, chyba wystartuję ;) Mówię wam, że taki gość w jakichś tam wyborach mógłby duzo zgarnąć. Ja szykuję się na prezydenckie ;d :p
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Leniwy jestem. To jakiś bardziej skomplikowany skrót ten Vilog, czy może po prostu to jest od Video Blog ?
no averit to stara się wykozystać do maksimum "czas antenowy" zatem na krótkie formy w jego wykonaniu bym raczej nie liczył :]

Podejrzewam, że pewnego dnia, znajdzie się człowiek, który poprzez YT trafi do polityki. W sumie to świetny pomysł. Po pierwsze można by łatwo poznać poglądy takiej osoby, a po drugie wszystkie postulaty, obietnice byłyby czarno na białym dostepne w jednym miejscu, w łatwej postaci. Łatwo o weryfikację i publiczne "ukamieniowanie" kłamcy ;)
ciekawy pomysł ... jestem za !!

Kurcze, chyba wystartuję ;) Mówię wam, że taki gość w jakichś tam wyborach mógłby duzo zgarnąć. Ja szykuję się na prezydenckie ;d :p
więc rozpoczynaj kampanie kto wie jak to się potoczy ;)
Masz jakieś plany w tym kierunku...? ;)
mam plany mieć plany ale co z tych planów wyniknie z moim niedostatkiem czasu i przestrzeni ... tego nie wie nikt :D
Jakoś nieufnie podchodzę do takiego prezentowania swoich poglądów, ale pozwól, że nieco jeszcze się poprzypatruję i wtedy się wypowiem.
Imko ależ proszę cię bardzo !! ;)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
życie..takie jest.

swoją drogą nie bardzo rozumiem sam zamysł filmu..dziwne :niepewny:

Cel filmu jest taki aby uświadomić oglądającemu jak wygląda sytuacja bezdomnych, że nie każdy z nich to alkoholik którego trzeba traktować jak śmiecia. Bezdomny to też człowiek i bez względu na to jak nisku upadł należy mu się szacunek. Tak jak każdemu z nas.
 

mario1000

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2010
Posty
231
Punkty reakcji
8
Filmik bardzo fajny, nie wiem co komu to przeszkadza, że ktoś się nagrywa i coś mówi. Najpierw miałem wrażenie, że typo jest naćpany ale mówił naprawdę do rzeczy :)
 
Do góry