Jest Dziewczyna ... Do Której Czuje Mięte ...

badboy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
322
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Poznałem dziewczyne w moim wieku,bardzo fajna,wysoka,zgrabna itp z super charakterem,jest wiecznie uśmiechnięta :)
zaczeła chodzić z moim kolegą ale po tym jak poznała mnie ... zerwała znim ...mówiła że to tylko zauroczenie,nie wiem może to zbieg okoliczności heh
Wczoraj była umnie w domu z qmpelami i robiliśmy sobie jazdy,chciała iść do domu ale ja jej nie chciałem puścić :p,trzymałem ją za ręce a ona mnie :)
każdy jej dotyk...każde jej spojrzenie działały na mnie jak hmmm nie wiem po prostu było super ....cały czas sie na nią patrze a ona czasami na mnie ...

jak jej powiedzieć że mi sie podoba ..boje sie że wyjde na debila ...

co zrobić żeby zwrócić na siebie jej uwage ?
 

badboy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
322
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
nie będe z dziewczyną która zachowuje sie jak dziecko i wywołuje we mnie specjalnie zazdrość aby sprawdzić czy ją kocham .....
 

Helix

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
ze Stołecznego Miasta Krakowa :)
Wiem, że wyznawanie uczuć jest trudne, bo to przekazywanie siebie komuś, ale sądzę, że powinnieneś z nią porozmawiać i powiedzieć to co napisałeś powyżej. Sądzę, że ona czuje podobnie.
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Oj... Jak będziecie się tak wygłupiać jak ostatnio poprostu w pewnym momencie złap ją za te rączki troszkę bardziej (albo przytul) spójrz głęboko w oczy i powiedz np. że jest piękna.
 

badboy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
322
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
eee czyli podczas wygłupów mam ją chwycić za ręce ..., powiedzieć prosto w oczy że jesteś piękna a potem ją przytulić ???

boje sie :p
 

karolcia lol

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
117
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
BadBoy nie masz czego siem bac jesli ona czuje podobnie a z tego co piszesz jest tak to wszystko bedzie ok :eek:k: wiec nie buj siem i zabiesz siem do roboty bo przegapisz taka okazje i juz nie wróci trzymam kciuki pozdro :papa:
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Nie bój się będzie dobrze. Popatrz się tak ładnie na Nią. To już da jej do myślenia. No i trochę się uspokoicie po tych wygłupach. i wtedy uśmeichnij się i powiedz jej coś milutkiego. Będzie ok. Tak słodziuko. Informuj na bierząco co się dzieje ;)
 

badboy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
322
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
jescze sobie przypomniałem że jak jescze chodziła z moim qmplem to jak mnie zobaczyła pierwszy raz to eee może po koleji opowiem :p , spotkałem sie z nią na innym osiedlu,przyszła z koleżankami,mielismy isc na dyskoteke,koleżanki poszły do domu sie przebrać a ja z nią byłem na schodach w klatce,zaczeliśmy sie bawić,popychać itp :p i ona niechcący uderzyła mnie w ręke która była szyta ....zabolało mnie i zaczołem sie za nią trzymać a ona wtedy przez jakieś dobre 20 minut sie pytała czy wszystko ok ?? ze przykro jej,ze ona nie chciała itp ....
potem było jej pytanie gdzie pojdziemy po dysce ...ja mowie ze do mnie :D,a ona mowi ze nie chce bo ma nieogolone nogi <lol> i że mnie będzie kłuć w łużku,a ja sie zapytałem : czemu uważasz że bede spał kolo Ciebie a ona sie wtedy tylko uśmiechneła ....potem na schodach znowu sie bawiliśmy i położyłem ręke na jej ramieniu i położyłem ją na kolanach :p siłą :p <lol> i tak została .....no ale potem przyszły jej koleżanki :/ i sie zerwała :p
 

karolcia lol

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
117
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
badboy czyli jednym słowem odbiłes kumplowi laske <lol2> :) ale jesli ona czuje to samo co ty to bedzie napewno dobrze trzymam kciuki za was
 

badboy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
322
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
chyba wiem co zrobie :p ,zorganizuje impreze u Siebie ale zaprosze tylko tą dziewczyne hehheheh :D:D:D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
chyba wiem co zrobie :p ,zorganizuje impreze u Siebie ale zaprosze tylko tą dziewczyne hehheheh :D:D:D
moze napisz cos do niej esa albo cos czy mozecie sie spodkac pogadac itd moze jakis wypad do pizzeri albo jakiegos lokaliku gdzie mozna spokojnie usiasc pogadac :D
 

badboy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
322
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
ja tam coś innego wymyśliłem hihihihi

coś głupiego ale romantyczneego :D:D:D

kolacja przy świecach w piwnicy :D bądź zaproszenie jej do dyskoteki energy 2000 a potem pójscie do mnie do domu ....he he he.....
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
ja tam coś innego wymyśliłem hihihihi

coś głupiego ale romantyczneego :D:D:D

kolacja przy świecach w piwnicy :D bądź zaproszenie jej do dyskoteki energy 2000 a potem pójscie do mnie do domu ....he he he.....
po dyskotece to troche niewypal z piwnica jest dobre :p
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
omg...a Ci jak zwykle o sexie- będę kłuła w łózku...
 

badboy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
322
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
ja i sex ???
no co ty ....

:D

hmm wiem co zrobie ;]

zrobie bibe w piwnicy bo mam bardzo dużą i zaprosze tą dziewczyne i swojego qmpla ze swoją laską :)
Kulturka,max 6 piwek :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
ja i sex ???
no co ty ....

:D

hmm wiem co zrobie ;]

zrobie bibe w piwnicy bo mam bardzo dużą i zaprosze tą dziewczyne i swojego qmpla ze swoją laską :)
Kulturka,max 6 piwek :)
to co ty masz za piwnice :D
troche strasznie sie zrobi nie zapomnij przytulic :D
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
świetne podejście :D poprostu dziewczyna będzie zapewne olśniona Twoją piwnicą :p
u mnie trza by było na rowerach siedzieć :lol:
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
No pomysł to Ty masz :) Ale myślę że lepiej będzie jak będziecie sami :) A jeśli już to impreze zrób na więcej osób żebyście się mogli spokojnie "wymknąć" na chwilę w jakieś osobne miejsce :p
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
No pomysł to Ty masz Ale myślę że lepiej będzie jak będziecie sami A jeśli już to impreze zrób na więcej osób żebyście się mogli spokojnie "wymknąć" na chwilę w jakieś osobne miejsce
noo :)

Badboy pozwól, że ja będe miałą włąsne zdanie an temat Ciebie i sexu :D bo ejdnak coś Was łączy :D
 
Do góry