Jelonek

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Michał "Jelonek" Jelonek - polski kompozytor, muzyk i skrzypek. Członek zespołu Hunter oraz Orkiestra Dni Naszych. Były członek kieleckiej grupy Ankh. Jelonek jest współautorem 15 albumów, a na ponad dwudziestu wystąpił gościnnie. Muzyka wykonywana przez niego jest bardzo różna, nie ogranicza się do jednego gatunku. Nagrał płyty zawierające muzykę poważną, pop, folk, rock, metal, hard rock. Autor muzyki do reklam, m.in. Funduszu Emerytalnego Skarbiec. Nagrał kinową czołówkę dla filmów BestFilm oraz Monolight, oraz muzykę do filmu Na jelenie Renaty Borowczak.
wiki

Pierwszy raz na Jelonka solo natknąłem się na Woodstocku. I koleś wgniótł mnie w ziemię. Uzbierałem trochę pieniążków, zamówiłem płytę wydaną w 2007, od wczoraj po południu słucham jej non stop. Muszę spróbować przestać, by nie stracić radości ze słuchania. Kompozycje są świetne, niektóre pobudzają, inne skłaniają do refleksji.

jelonek_koncert_bialystok_02.jpg
jelonek-plyta.gif
 

Kaka5

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
1
jest genialny :) bardzo podoba mi sie kawałek Barok :) dzięki Jelonkowi polubiłam skrzypce :)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Wspaniała muzyka. Niestety na żywo go nie słyszałem, chociaż baaaardzo bym chciał. Ale to co robi jest czymś genialnym. Muzyka zupełnie inna od obecnej, oryginalna, przy której słuchaniu az się dusza cieszy ;)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
W sumie nie ma co wiele komentować, jest po prostu świetny, jeszcze lepszy niż za lat zespołu Ankh (przy czym, wtedy też było super) :]
 

Drozdu

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Wrocław
Znam tylko solo, świetne :) zwłaszcza BaRock, czekam na nowe solo.
 
Do góry