jego przeszłość...

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
RainQueen napisał:
Pozwoliłam sobie na mały offtop , aczkolwiek niech autorka nie bierze tego do siebie.

Nie napisałam tego konkretnie do tematu , tylko pisze , że istnieje taka możliwość ogólnie.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Każdy ma takie momenta, w których czuje się nijako, bo coś go ubodło, zaskoczyło.
Wtedy człowiek o niskiej samoocenie mówi sobie: cóż. nie zasługuję na nic lepszego.
A ktoś o samoocenie wysokiej myśli: to krzywda, zasługuję na coś lepszego
Zaś ktoś akuratny powiada:muszę to zepchnąć w niepamięć, ale jednocześnie zmniejszyć swoje oczekiwania. bo inaczej zniszczy mnie bezsenność i rozpamiętywanie.
,
Miłość to nie tylko erotyka, która jest bardzo ważna, ale u mężczyzn bywa wymuszana przez potrzeby fizjologiczne - nasienie musi być wydalone! Nawet idealni duchowni mają sny erotyczne i polucje, dzięki którym w dzień mogą się zająć innymi sprawami. Chyba zaspokajania popędu przez sen nie traktowałabyś jako błędu zaniechania czystości seksualnej przed spotkaniem Ciebie?
On zwyczajnie spróbował zaspokajać popęd w naturalny sposób. A co teraz? Kocha Cię i poczeka, mając sny erotyczne i polucje?

Przepraszam, jeśli urażam Twoją Dziewczęcość. Jednak może zdobądź nieco wiedzy o fizjologii mężczyzn (?)
 

Nutka94

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wilk_lancaSter kompletnie nie wiesz z czym mam problem, wątpliwości...
Twoja wypowiedź przedstawia facetów jako zwierzęta, które głownie muszą zaspokoić swoje popędy, a my kobiety musimy to rozumieć i akceptować...oj jacy biedni Wy...
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Napisałem tylko, że masz wysoką (dobrą) samoocenę. Zaś o mężczyznach napisałem, że ten chłopak jest może bohaterem i bardzo Cię kocha, bo nadal jesteś niewinna mimo fizjologii mężczyzn.
Nie masz wątpliwości, że on w przeszłości postąpił (według Ciebie) niewłaściwie. Ty masz tylko wątpliwości czy z nim zerwać, czy też spróbować pogodzić się z jego przeszłością.
 

Nutka94

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Bohaterstwem bym tego nie nazwała...
Czasem sobie myśle, że on się już wyszalał, przeżył co przeżył, teraz ma 28 lat, chce się ustatkować (sam to mówił)...a że spotkał dziewczynę z zasadami, z którą się mu super gada, dużo łączy itd no i jest dziewicą co jeszcze lepiej...więc bezpiecznie i wygodnie mu będzie zostać ze mną...:( sorry, ale ja tak nie chcę, to nie tak powinno wyglądać. Może bredzę, ale takie myśli mnie parę razy naszły...choć jego zachowanie mówi co innego, sama już nie wiem co mam myśleć.
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Każdy wchodzi w nowy związek z jakąś swoją przeszłością. Ale ważne jest to, co tu i teraz :)
 

Nutka94

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam ponownie :) troche czasu minęło odkąd "wylewałam tu swoje smutki", ponad rok... Chciałabym się z Wami podzielić wiadomością iż jesteśmy nadal razem :) jakoś to wszystko przetrawiłam (choć nadal mam do jego eks awersję i bywam bardzo zazdrosna xD) KOcham Go i nie wyobrażam sobie życia bez niego.
Dziękuję tym, którzy odpowiedzieli na mój temat i przekazali mi parę mądrych słow..to naprawdę było dla mnie wtedy pomocne :wink:
 

marylouise

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jestem tutaj nowa i dopiero teraz przeczytałam Twoją historię, ale miło że jakoś się Wam ułożyło mimo zawirowań :) Powodzenia!
 
Do góry