Jedno słowo "kocham" ...

Calutka_Ja

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Dlaczego dużo łatwiej jest powiedzieć "jesteś kochany/na" niż "kocham cię" ?? (przynajmniej dla mnie )

pewnie dla tego ze przynajmniej dla mnie kocham to znaczy kocham a jestes kochany....to znaczy nie koniecznie ze ktos cie kocha a raczej darzy sympatia...znaczy ze zrobiles cos co mu pomoglo albo cos milego powiedziales..(to jest tylko i wylacznie moja opinia)
 

domcia64

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Z Twojego postu wynika,że potrafisz do każdego w smsie,czy na gg pisać bez żadnych oporów "kocham Cię"...no bo przecież w takiej formie te słowa dla Ciebie nie mają znaczenia...
Dla mnie mają znaczenie. "Kocham Cię" nieważne w jakiej postaci-czy to sms,czy na gg zawsze ma znaczenie. Może nie mieć takiej mocy jak wypowiedziane twarzą w twarz,ale zawsze to coś znaczy...nie pisze się takich słów do "obcych" ludzi...


soulleader zle mnie zrozumiałeś...:) Ja nie pisze wszystkim ludziom, że ich kocham :-D Po prostu kiedyś uwierzyłam komuś kto mi to pisał, a wcale tego nie czuł... :-/ Chodziło mi o to, że słowo kocham powiedziane komuś bedzie bardziej szcere niż too napisane bo łatwiej napisac niż powiedzieć.( NIe chodzi mi o pary które sie juz długo kochają mówią to sobie i piszą)...:)
 

O_S_K_I_xD

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
.
Dla czego latwiej to ja niewiem...
A "kocham cie" to ja powiedzialem tylko 2 razy i dopiero w 2 miesiacu bycia razem..
bo nie czulem sie pewny czy to jest ta...
A i tak bardzo sie balem powiedziec to... niewiem czemu.
[A wlasnie mialem zrobic taki sam temat xP]
 

natek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies daleko
Dla czego latwiej to ja niewiem...
A "kocham cie" to ja powiedzialem tylko 2 razy i dopiero w 2 miesiacu bycia razem..
bo nie czulem sie pewny czy to jest ta...
A i tak bardzo sie balem powiedziec to... niewiem czemu.
[A wlasnie mialem zrobic taki sam temat xP]


No i bardzo dobrze.. jak się nie jest pewnym to lepiej poczekać troche z wyznawaniem uczuc ;)
 
Do góry