Jedno pytanie - jedna odpowiedź

T

TomaszTomasz

Guest
A gdybyście mogli zadać jedno pytanie ,uzyskać tylko jedną odpowiedź ale wyczerpującą, dowiedzieć się czegoś co Was nurtuje, spędza sen z powiek, jakie byście zadali pytanie?
 
E

Elen

Guest
Oj takich pytan bez odpowiedzi jest wiele. Od jakiegos czasu zastanawiam sie- czy bedzie kiedys taki dzien, ze obudze sie rano, wlacze Tv albo Radio... a tam same DOBRE wiadomosci i usmiechnieci zyczliwi ludzie na ulicach?
 
M

MacaN

Guest
Prawdopodobnie : Czy nasze istnienie przejawia jakikolwiek sens ( w myśl sensu rozumianego jako działania w konkretnym celu ) i jeśli tak, to jaki dokładnie?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Co się dzieje z pieniędzmi ktòre płacę państwu jako podatki?
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Posoliłem te ziemniaki czy nie? ( nie pamiętam ;()

A tak na poważnie:

Czy istnieje życie po śmierci?
 
E

Elen

Guest
Isen1822 napisał:
Posoliłem te ziemniaki czy nie? ( nie pamiętam ;()

A tak na poważnie:

Czy istnieje życie po śmierci?
Sprobuj, wsadz palucha do wody a potem do ust. <tylko nie do gotujacej sie> :D *** A co do zycia po smierci- istnieje.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Przepraszam, wybaczcie ale zapomniałem w poście dopisać że uzyskanie takiej odpowiedzi wiązało by się jednocześnie z utratą waszego życia, tak by nie było możliwości że się komuś wygadacie?
 
M

MacaN

Guest
Ja też nie. Po co mam pytać, jeśli umrę :D Co innego, gdybym mógł wygłosić ostatnie życzenie, które zostanie spełnione w sposób znakomity :D
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Elen napisał:
Posoliłem te ziemniaki czy nie? ( nie pamiętam ;()
A tak na poważnie:
Czy istnieje życie po śmierci?
Sprobuj, wsadz palucha do wody a potem do ust. <tylko nie do gotujacej sie> :D *** A co do zycia po smierci- istnieje.
Jednak posoliłem, świat uratowany.


Jakieś argumenty na poparcie Twojej tezy?


To ja jednak też rezygnuję z odpowiedzi, nie kalkuluje mi się to :/
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
Chciałabym się dowiedzieć kiedy umrę, ale skoro miałabym za chwilę umrzeć to byłoby na tyle bezsensowne, że od razu mogłabym zapytać, dlaczego wszystko jest bezsensu. :niepewny:
 
E

Elen

Guest
Wolfy napisał:
Chciałabym się dowiedzieć kiedy umrę, ale skoro miałabym za chwilę umrzeć to byłoby na tyle bezsensowne, że od razu mogłabym zapytać, dlaczego wszystko jest bezsensu. :niepewny:
Wolfy...hm? Nie zartuj. Wszystko ma swoj sens, zwlaszcza zycie. Nawet jesli chwilowo wydaje sie, ze czegos w nim brak.
 
E

Elen

Guest
Dlaczego tak jest, ze- jedni ludzie ucza sie na bledach i wyciagaja wnioski, a drudzy ida w slepym uporze prosto w przepasc i nic nie jest w stanie ich zawrocic?
 
E

Elen

Guest
Kmicic_IQ130 napisał:
gdzie szukać swojej drugiej połówki?
Sama sie znajdzie, jesli jest komus pisana. Owszem trzeba sie rozgladac, ale...nic na sile. Jeszcze nikomu nie udalo sie uciec od Przeznaczenia.
A mnie zrodzilo sie dzis kolejne pytanie- ciekawe...jak Polska bedzie wygladala za 100 lat?
 
Do góry