Jędker Realista ! ( Monopol )

szymekszymek

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
98
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Co myślicie o tym całym Jędkerze ?

Kiedyś nawijał tak :cenzura: kawałeczki,
jak by nie patrzeć zawsze gdzieś w cieniu sokoła ale dziś złapał się za POP?
No ja uważam ze Jędrek się s:cenzura:ił..
Brak szacunku do niego od dnia w którym zaczął robić to swoje śmieszne popowate :cenzura:..

Co myślicie o tym całym Realiście?
 

mariiox93

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
JA to uważam że kilka osób z całego prosto opuściło się :p
Sokol i pono... Tez podążają w tą strone
 

szymekszymek

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
98
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Nawet nie wiem co o tym myśleć.. człowiek który mówił Ci kiedyś ze się nie sprzeda ze tylko ZIP dziś robi największe :cenzura: jakie tylko mógł zrobić ..

Pono nie pójdzie w tą stronę ! zreszta to było tak ze sokół pono i jedker nagrali numer w aucie.. i po tym kawałeczku z frankiem kimono jedkerowi od:cenzura:ało i dalej robi ten sam KOMERCYJNY temat !
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Szczerze mówiąc nic o nim nie słyszałem od dobrych kilku lat. Z tego co widze na youtubie (z 3 kawalki przesluchalem pobieżnie) to nie widze jakiegos POPu nie wiadomo jakiego. Takie tam stękania w jego (bez)stylu.

Facet zawsze mi na nerwy działał. Zazwyczaj psuł swoimi wtrętami fajne zwrotki Sokoła. Bardzo się ucieszyłem gdy WWO wydało w jednym roku dwie płyty osobno :) Oczywiscie tej Jędkera nie dało się słuchać (mówię o sobie). Ale za to nie musiałem już go wycinać w jakis programach :)

No ale jak na złosc obecnie i Sokół rozmienił się na drobne. Co zrobić? (i to kolejny mega stękacz się do niego przyczepił, tylko Pono przynajmniej czasem niezłym tekstem sypnie, ale cóż z tego jak się słuchać nie da)
 

mariiox93

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
http://www.youtube.com/watch?v=5tBnv-Bp8JE
Tutaj znalazłem coś o "zmianie stylu" sokola
 
Do góry