Janusz Korwin Mikke

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
No aż mnie zaskoczyliście, jestem pod wrażeniem, żd jednak są na tym świecie ludzie którzy potrafią myśleć :)
 

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
Eh bo większość ludzi jest za politykami którzy obiecują gruszki na wierzbie i którzy są przystojni co uważam za trochę głupawe. Duża część ludzi poszła głosować nie zapoznając się w ogóle z programem danego kandydata i jeszcze większa część ludzi poszła głosować w ogóle nie znając wszystkich kandydatów, znając jedynie tych co są porozwieszani wszęzie po mieście. Więc reasumując ucieszyłem się gdy zobaczyłem, że są jeszcze tacy ludzie co myślą i kierują się tym czym trzeba :)
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
hehe.. fajne ma te muchy :D spoko gościu z Korwina , brakuje takich ludzi w polityce.. większość to smętne matoły :)
 

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
On nie ma wizji tylko konkretne pomysły na polepszenie bytu czego inni politycy nie mają. Janusz Korwin Mikke nie obiecuje gruszek na wierzbie jak inni, że np zrobią to, zrobią tamto, ale nigdy nie mówią w jaki sposób to zrobią :/ Korwin ma konkretny program i jak sam mówi: to nie on powinien dziękować wyborcą, że na niego głosują tylko to wyborcy powinni dziękować mu, że startuje w wyborach i jeżeli zostanie wybrany zmieni tą kiche która jest w naszym kraju. Zgadzam się w 100% dlatego też dziękuję ja jemu, ze wystartował w wyborach. Równiez zgadzam się z nim, że trzeba powystrzelać większość polityków a przynajmniej pozamykać do pierdla bo na to zdecydowanie zasługują.
 

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
On nie ma wizji tylko konkretne pomysły na polepszenie bytu czego inni politycy nie mają. Janusz Korwin Mikke nie obiecuje gruszek na wierzbie jak inni, że np zrobią to, zrobią tamto, ale nigdy nie mówią w jaki sposób to zrobią :/ Korwin ma konkretny program i jak sam mówi: to nie on powinien dziękować wyborcą, że na niego głosują tylko to wyborcy powinni dziękować mu, że startuje w wyborach i jeżeli zostanie wybrany zmieni tą kiche która jest w naszym kraju. Zgadzam się w 100% dlatego też dziękuję ja jemu, ze wystartował w wyborach. Równiez zgadzam się z nim, że trzeba powystrzelać większość polityków a przynajmniej pozamykać do pierdla bo na to zdecydowanie zasługują.


haha dobre jezeli dało by rade zrobic tak jak on to przedstawia to było by pieknie
ale niestety tego nieda sie zrealizowac :)
ale korwina lubie jako polityka ale to co on mowi jest nie realne :)
 

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
Jack71 czy możesz mi wyjaśnić co jest nie realne w planach Korwina? Moim zdaniem nie realne jest tylko to, że kiedyś go wybiorą i będzie miał okazję udowodnić swoje twierdzenia :p
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
Jeszcze ludzie zaplacza za Korwinem i jego programem :/ To byl jedyny polityk z sensownym programem, niegadajacy glupot i niepodlizujacy sie mediom i wyborca. Niestety zakonczyl swa kariere polityczna :( Na kogo bede ja teraz glosowal?

program Korwina jest jak najbardziej realny! Ktory niby jego punkt jest niemozliwy do zrealizowania?
W jednym zdaniu, uproszczajac go tak zeby najwiekrzy matol mogl go zrozumiec brzmi on tak:
"Niezmieniac swin przy korycie ale zabrac im koryto"
Przeczytajcie sobie jego program!!!
 

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
Nom zapłaczą a co do innych polityków to pozwolę sobie zauważyć, że szanowny Donald Tusk (nie mylić z kaczorem donaldem) ma połowę programu identycznego jak Korwin co oznacza, że już nawet niektórzy zaczynają rozumieć, iż to JKM ma rację bo nic innego nie skutkuje.
 

wojniz

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
314
Punkty reakcji
0
Coż moge powiedzieć na jego temat:

Strasznie mi sie podobała jego reklamówka - a szczególnie zakończenie:

"A teraz usłyszą Państwo stek bzdur" - czy coś w tym stylu - i lecą programy innych parti:D:D
 

elmarek

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
228
Punkty reakcji
1
Wiek
73
Miasto
Z Podlasia!
Gdyby był taki świetny, to miałby poparcie w wyborach zbliżone co najmniej do LPR.Ci tez mówili "realnie" ;)
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
Gdyby był taki świetny, to miałby poparcie w wyborach zbliżone co najmniej do LPR.Ci tez mówili "realnie"

buahahahahahaaha totwoim zdaniem najwiekrze poparcie ma zawsze najleprza partia? Pewnie idziesz na wybore, patrzysz na sadaze, myslisz sobie "o PO (czy tam PIS) ma najwiekrze poparcie to nania glosuje"
Sie juz niedziwie dlaczego Polacy zawsze tak glupio glosuja :/
 

elmarek

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
228
Punkty reakcji
1
Wiek
73
Miasto
Z Podlasia!
buahahahahahaaha totwoim zdaniem najwiekrze poparcie ma zawsze najleprza partia? Pewnie idziesz na wybore, patrzysz na sadaze, myslisz sobie "o PO (czy tam PIS) ma najwiekrze poparcie to nania glosuje"
Sie juz niedziwie dlaczego Polacy zawsze tak glupio glosuja :/
Niestety nie jest jak myślisz, mam swoje poglądy i nie patrzę na sondaże.
A ja nadal się dziwie dlaczego dajemy się manipulować i tak dziwnie głosujemyPokaż załącznik: 3700
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
Jego wynik wyborczy jest spowodowany tym ze Mikkego pokazuja w telewizji moze 2 razy w roku oraz to ze nie zachowuje sie sztucznie aby podlizac sie wyborcom i gada wszystko co mu lerzy na watrobie. Z drogiej strony duzo ludzi niejest wstanie zrozumiec jego pogladaw (jesli ktos w Polsce wogole czyta programy partii politycznych), oraz TV tez robi swoje. Dziennikarze czesto z prymrozeniem oka traktuja Korwina i jego partie.
 
Do góry