Jan Mazoch...

Status
Zamknięty.

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
To co sie stało na Wielkiej Krokwii chyba wie kazdy..... Czeski skoczek, Jan Mazoch uległ powaznemu wypedkowi zaraz po wyjściu z progu..... Jak myslicie? Czyja to wina? Organizatorow czy W. Hoffera ktory kontynuowal 2 serie mimo iz pogada nie dopisywala......?? Jak dla mnie.... Hoffer powinien za to odp......


Janek...wracaj szybko do zdrowia!!
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Źle to wyglądało ... :/
Moim zdaniem nie powinniśmy winić za to Hoffera.
Ponoć Mazoch jest ciągle nieprzytomny :/
Janek wracaj do zdrowia!
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z otchłani...
Moim zdaniem organizatorzy nie ponoszą za to winy. Nieraz konkursy odbywały się w takich samych a nawet czasem gorszych warunkach. Chłopak miał po prostu pecha... :niepewny: trafił akurat na podmuch wiatru, który zaważył o całej sprawie. I takie sytuacje już nie raz się zdarzały i każdy skoczek powinien być na to przygotowany...
Mam nadzieję, ze chłopak się wyliże i zbytnio nie odbije się to na jego zdrowiu i kariery sportowca....
 

El Nino

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
NS
Chłopaka na prawdę szkoda ale żyje i będzie :eek:k:
Kilka osób w mediach mówiło, że to jego wina bo jest mało doświadczony i podobno "prawą nartę obniżył za bardzo w dół a resztę zrobił wiatr" ale teraz to można tylko gdybać...
Przed chwilą wróciłem z Zakopanego ze skoków i nie dziwię się wcale, że odwołali dzisiejszy konkurs (byłem tam wiele razy na skokach ale pierwszy raz "duło" aż tak mocno) ale chociaż eliminacje można było spokojnie oglądnąć a zabawa :klaszcz:
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Szkoda chłopaka :( Ale ma tylko wstrząśnienie mózgu, jakieś otarcia i to wszystko. Na szczęście :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry