Jakis telefon z So

alanex

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z siłowni:))
Potrzebuje jakiś telefon z so ale bez touch screen'a.Cena nie ma znaczenia,coś co może rywalizować z i900 ale własne bez touch'a z dobrze rozwiniętym kalendarzem.Jakieś propozycje?
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
chodzilo mu pewnie o system operacyjny (symbian, windows mobile, android itp)
 

bambam

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
Potrzebuje jakiś telefon z so ale bez touch screen'a.Cena nie ma znaczenia,coś co może rywalizować z i900 ale własne bez touch'a z dobrze rozwiniętym kalendarzem.Jakieś propozycje?
Również byłem sceptycznie nastowiony do touch screen'a, ale teraz posiadam Nokia 5800 XM i naprawdę zachowuje się bardzo dobrze. Touch screen daje Ci duuuży ekran który w razie potrzeby zamieni się w klawiaturę. Namawiał Cię nie będę, ale może najpierw pobaw się tym telefonem chwilę (np w punkcie Nokii). Posiada Symbiana S60 v5.
 

daone

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2009
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
z miasta Łodzi się pochodzi
Jeśli SO -> to OS...

polecam:
platforma Linux:
- Alcatel OT-S988L [nie wersja W, tylko L]

platforma WMobile:
- Asus P526 Pegasus

platforma Symbian:
- Nokia 5800 [choć najniżej bym ją stawiał z powyższych opcji, ogółem mówiąc dotykowy ekran = nienajlepszy wybór]
 

marengo

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Jeśli Symbian i bez ekranu dotykowego, to może Nokia E71: solidna, metalowa obudowa, WiFi, wszelkie biurowe udogodnienia
testy i opinie do tego modelu można znaleźć na portalu Stodołatest
 

alanex

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z siłowni:))
DaMurdaOne so to system operacyjny i nie wiem co tak się unosisz, chyba ty nie znasz w tej dziedzinie, a co do telefonu to dostałem spv m650 od ojca no i temat nie aktualny eh.Ta wiem ma touch screen'a ale muszę się przemęczyć chociaż miesiąc z nim-a telefon dobry, tylko jak ktoś dużo pisze esemesów to odradzam:)
 
Do góry