jakim zapachem pachniecie?

maggiex

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Bardzo lubię ładnie pachnieć i lubię mieć pod ręką dobre perfumy. Chiałabym, żebyśmy w tym wątku wymieniały nasz ulubione zapachy - uwodzicielskie i kobiece :) W moim przypadku to na pewno będzie Hugo Boss XX - dość świeży zapach, idealnie nadający się na dzień, albo jeszcze świeższy i lekki Light Blue od Dolce&Gabban, a na wieczór na kolację lub do teatru - Christian Dior J' Adore. Jakie są Wasze ulubione?
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
moją miłością od zawsze są Gucci Rush 2, to chyba jedyne perfumy, które mi się nie znudzą, chociaż ostatnio odkryłam Truth Calvina Kleina, ma taki świeży i energetyzujący zapach, a znalazłam te perfumy przez przypadek..kupiłam je, praktycznie tylko dlatego, że znalazłam promocję na kokai.pl i teraz nie wychodzę bez nich z domu :)
 

idylle

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
26
Punkty reakcji
2
Miasto
blisko Warszawy
Póki co Naomi Campbell - Cat deluxe.
Mają naprawdę ładny zapach i są w przystępnej cenie. Jakoś nigdy nie byłam przekonana, do wydawania dużej kwoty na perfumy. :p
 

MadeleineMarid

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
107
Punkty reakcji
0
obecnie używam zielone jabłuszko DKNY,jest on bardzo popularny i wyczuwalny na ulicy. Swego czasu psikałam się hugo boss XX
 
K

kinga_sc

Guest
Jadore Diora, a z dezodorantów zawsze używam Fa, albo innego o zapachu zielonej herbaty.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Christian Dior J' Adore ale na dzień to średnio się nadaje bo jest dosyc ciezki i mocny,wiec tylko na specjalne okazje :sexy: na codzień sprawdza sie różowa Puma Flowing.
 

safarigirl

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ja zakochana jestem w Burberry The Beat - mam wrażenie, że ten zapach zrobiono specjalnie dla mnie :))) Lubię też Mademoiselle Coco Chanel i Lancome Miracle. Ale z takich zapachów nieperfumowych to strasznie, ale to strasznie podoba mi się jak pachną kosmetyki Palmers - czekolada i wiśnie, albo kokos, albo kakao. I jak się wysmarujesz takim balsamem, to pachnie tak intensywnie, że perfumy zbędne. Szczególnie teraz, jak jest lato i jest gorąco :)
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
Wish of Peace obecnie . uwielbiam takie subtelne zapachy biala herbata , bergamotka , drewno sandałowe i cedrowe to cos dla mnie ;)
 
Do góry