jakim programem?

maniurka15

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś tu daleko
elo :*
mam takie pytanko
jakim programem ( mam nadzieję, że istnieje taki) powiększyć jakąś część obrazu? nie cały
jak to na każdym programie można, tylko małą jago część (np. oczy, usta, biust, nie chodzi mi w tym akurat o to, ale potrzebuję czegoś co będzie powiększało. właśnie takie małe elementy)
a i nie chodzi mi o takie programy, a w zasadzie wersje próbne, żeby nie były powiedzmy na miesiąc, tylko tak jak np. gimp na zawsze [!]


proszę Was ślicznie, doradźcie coś :*
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Adobe Photoshop CS3 lub CS4 ( - ekhm... - )
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Co do "ekhm" nie wiedziałem że nie można na ten temat pisać :p

Co do darmowych to po instalacji Ubuntu masz dość przyzwoity (i darmowy) zestaw do edycji grafiki który posiada możliwość o której piszesz
 

maniurka15

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś tu daleko
ee wątpię... w paintcie się nie da, znaczy niby tak
ale żeby to jakoś wyglądało, to raczej nie
w Photoshopie wiem, ze jest, ale nie jest on darmowy ;)
a co to jest ten Ubunt, można jakiś opis w skrócie i link do ściągnięcia, bo coś znaleźć nie mogę...
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Ubuntu jest to system operacyjny, coś jak Windows, tylko, że dla bardziej doświadczonych użytkowników, więc Tobie nie polecam ;)

ps: na każdym zdjęciu jeśli coś powiększysz, będzie to "rozpikselizowane", nie będzie 100% jakości :p
 

maniurka15

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś tu daleko
właśnie, że nie ;)
w Photoshopie było bez żadnego defektu, wszystko pięknie i mogłam wszystko powiększać spokojnie :)
no musi być jakiś program, musi ;)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Hmmm, nie to nie prościej pobrać PS? :]
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Najpierw się zarejestruj ( nie ma aktywacji konta, więc od razu możesz przejść do tworzenia grafiki ) Żeby rozpocząć pracę klikasz "Jump Right In" . Pojawia się nowe okno (pamiętaj że musisz mieć zainstalowany Adobe Flash Player 10) i działasz.
 
Do góry