Jakiej sesji oczekujecie?

Status
Zamknięty.

Vicious

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Świata Dysku
Rejestruje się na forum a tu nikt nie gra, jestem zdziwiony bo forum jest duże. Założyłem rekrutacje ale teraz zastanawiam się, że możecie nie znać/nie lubić tego systemu. No to piszcie jaką z poniżej wymienionych sesji wolicie (wszystkie mam w pełni przygotowane).
Cyber Punk - gracze jak zwykle pakują się w kłopoty i chcą zemścić się na osobie rozprowadzającej nowe narkotyki. Sesja z elementami śledztwa w której mam zamiar pokazać, że są jeszcze ludzie związani ze sobą. Można ją przejść na "siłę" jak i "inteligentnie" wykorzystując kogoś innego do rozwalania swoich wrogów.
Warhammer - mam dwa pomysły. Pierwszy polega na walce i taktyce, będziecie uciekać, robić zasadzki jak i wpadać w zasadzki.
Druga sesja zaczyna się w pałacu pewnej szlachcianki w pięknej Bretonii. Gracze będą musieli albo byc przekonujący albo byc cisi i zabójczy. Może ich też się nie angażować no ale wtedy trudno.
Autorski - krzyżówka Świata Mroku z książkami Łukajenki. Sesja będzie działa się w czasach współczesnych. Gracze wcielą się w "magów" jednak nie będą to typowi znani nam magowie. Ukrywają się oni przed ludźmi. "Strażnicy" do których należą gracze zajmują się magami, którzy są zagrożeniem dla tajności. Sesja będzie polegała na "polowaniu" na pewnego maga.
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Wiesz, to nie Ty ani sesja, tudzież wybrany system są tu problemem. Problemem są ludzie. Znaleźć na TYM forum dobrych ludzi do gry jest równie trudno co ubić skalnego smoka. Znacznie lepiej jest dać sobie spokój z prowadzeniem pbfów tutaj już na starcie i wynieść na forum tematycznie poświęcone temu zagadnieniu. Tam na brak chętnych do gry na pewno nie będziesz narzekał.

Przykro mi to pisać, bo sam modowałem w tym dziale przez ponad pół roku i prowadziłem tu sesje.. ale koniec końców szlag mnie trafił i odszedłem. Szkoda nerwów, czasu i energii na reanimację działu.
 

Vicious

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Świata Dysku
Wiesz, to nie Ty ani sesja, tudzież wybrany system są tu problemem. Problemem są ludzie. Znaleźć na TYM forum dobrych ludzi do gry jest równie trudno co ubić skalnego smoka. Znacznie lepiej jest dać sobie spokój z prowadzeniem pbfów tutaj już na starcie i wynieść na forum tematycznie poświęcone temu zagadnieniu. Tam na brak chętnych do gry na pewno nie będziesz narzekał.

Od pół roku aktywnie działam na innym forum gdzie gram i prowadzę. Chce jednak sprobować reanimować te forum. Na pewno jest chociaż dwóch dobrych graczy, jak przeglądałem te forum to Twoje posty w sesjach były "na poziomie", moje w porównaniu do innych na tym forum też są długie, jeszcze jedna osoba i mamy komplet. Nie uwierzę, że nie ma tu żadnego dobrego gracza.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Wiesz, to nie Ty ani sesja, tudzież wybrany system są tu problemem. Problemem są ludzie. Znaleźć na TYM forum dobrych ludzi do gry jest równie trudno co ubić skalnego smoka. Znacznie lepiej jest dać sobie spokój z prowadzeniem pbfów tutaj już na starcie i wynieść na forum tematycznie poświęcone temu zagadnieniu. Tam na brak chętnych do gry na pewno nie będziesz narzekał.

Przykro mi to pisać, bo sam modowałem w tym dziale przez ponad pół roku i prowadziłem tu sesje.. ale koniec końców szlag mnie trafił i odszedłem. Szkoda nerwów, czasu i energii na reanimację działu.

Dłużej żyję, większe cuda widywałem. Nie siej defetyzmu DaMi :papa:
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
DaMi biadolisz, to że Tobie w życiu nie wyszło to nie znaczy, że jest odrazu apokaliptyczny ciąg w tym dziale.
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
@Vicious - dzięki :) potraktuję to jako komplement ("na poziomie"). Cóż, na pewno jest tu wiele osób, które mogłyby grać. Ba, są osoby,o których wiem, że grają dobrze. Ale jak widać, dział omijają szerokim łukiem. I nie mnie wiedzieć, dlaczego.

@Qon - nie dziw mi się, że jestem zniechęcony i zniesmaczony. Gdy zaczynałem modowanie, dział był ruiną. W 2 miesiące uczyniłem z niego prawdziwą fortecę RPG na forumowisku.. tylko po to, by dział znów padł, choć nic tego nie zapowiadało? Swego czasu w 'spontaniczną' grało do 10 osób... ehh.. dobra, nie będę się użalał. Moje zdanie znacie ;).

@Berials - mi w życiu nie wyszło? Ja jestem bardzo zadowolony z tego, co udało mi się w dziale swego czasu zrobić.
 

Vicious

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Świata Dysku
No fajnie trzy osoby napisały ale, żadna nie zagłosowała w sondzie. Jedyni post DaMiego wniósł coś do tematu.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Szepnij więcej o tej sesji WH w Bretonii to może zagłosuje, bowiem wacham się :D.
 

demons

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ksieżycowy las
Ja bym zagrał w coś typu "spontaniczne" tylko osadzone w świecie gry Disciples sam chętnie był bym GM do tego albo graczem koniecznie potępieńcem :D (czytaj - demonem). Więc głos leci na "autorski".
 

Vicious

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Świata Dysku
A więc (wiem, że zdania nie zaczyna się od "a więc') gracze przebywają na dworze pewnej szlachcianki. Owa szlachcianka jest wdową i ma dwoje dzieci dla których zrobi wszystko. Oprócz tego, że bardzo kocha swoją rodzinę jest też dobra dla innych osób, nawet chłopstwo pod jej rządami ma dobrze. Gracze mogą być służbą, ochroną, gośćmi (zawsze ktoś szlachetnego pochodzenia lub wykształcony znajdzie u niej nocleg). Niestety dobra rodzina wpada w pewien kłopot.
Więcej powiedzieć nie mogę bo nie chce zdradzać fabuły. Będzie możliwość grania bretończykiem ale tylko po lekturze "Rycerzy grala".
Nie oczekujcie ratowania świata ani walki z chaosem. Standardowo jak ktoś chce grac magiem musi napisać dobrą historie.
Grałem w sesje osadzoną w disciple i nie za dobrze ją wspominam, także nie poprowadzę w tym świecie może zagram.
 

demons

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ksieżycowy las
Vicious - chodzi ci o sesję "zemsta zielonoskórych" osadzonej w realiach disciples ?? Bo jeżeli w nią grałeś to zapewniam cię że w mojej będzie lepiej.
 

Vicious

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Świata Dysku
Czyżbyśmy się znali właśnie z tamtej sesji?
Nie wątpię, że będzie lepiej bo od tamtej większość sesji jest lepsza. Załóż rekrutacje jak chcesz ale nie wróże powodzenia mało osób zna tą grę.
 

demons

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ksieżycowy las
Przeglądałem tą sesję cały czas, niech zgadne to ty grałeś nieumarłego smoka ?


wiesz co ? mi chodziło o założenie spontanicznej sesji w realiach disciples, w spontanicznych nie ma rekrutacji bo jest dla wszystkich.


Disciples zna wielu ludzi,nie wiem co Ci weszło do głowy,żeby myśleć na odwrót.
 

Vicious

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Świata Dysku
Nie byłem olbrzymem.
W rekrutacji do wyżej wymienionej sesji wzięło udział mało osób a i tak nie wszyscy znali system.
Tfu grę
 

demons

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ksieżycowy las
Aaa...Ten co tak cicho siedział olbrzym :p

Tylko nie wiem po co mi o tym mówisz przecież ja to wiem.

Kolejny raz powtórze - miałem na myśli spontana w realiach disciples,jak nie masz nic do powiedzenia na ten temat to nie pisz w mojej osobie , w tym temacie.Co najwyżej do kogoś innego.
 

Luk.t

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2007
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja w warhammera tego "walczącego", oczywiście moja postać będzie pewnie taka sama jak na sesji u DaMi'ego :) <na forumowisku> <Jak ja kocham mojego Jerdasa ;]>
 
Status
Zamknięty.
Do góry