Jakiej firmy są te ciuchy?:)

marcinszyszka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
33
hey mam tu linka do koszuli jednej i mam pytanie co to za firma? nad zdjeciem tej koszuli jest takze takie miejsce gdzie pokazuja sie rozne ciuchy tej firmy jak bluzy koszule i kurtki.. wiec porsze o pomoc w odgadnieciu co to za firma:)

http://allegro.pl/item892531101.html
 

jagodahh

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
102
Punkty reakcji
2
Miasto
lubuskie
Zgadzam się z poprzeednią wypowiedzią, ale jeśli masz zamiar ją kupić to nie polecam. :)
 

marcinszyszka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Zgadzam się z poprzeednią wypowiedzią, ale jeśli masz zamiar ją kupić to nie polecam. :)



dobra macie racje tylko jak napisalem do kolesia czy ta koszula ponownie bedize wystawiona to do teraz nie dostalem odpowiedzi wiec nie dziwcie sie ze zadalem pytanie:))

ale dlaczego kolega nie poleca tej koszuli?;p
 

marcinszyszka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Zgadzam się z poprzeednią wypowiedzią, ale jeśli masz zamiar ją kupić to nie polecam. :)



dobra macie racje tylko jak napisalem do kolesia czy ta koszula ponownie bedize wystawiona to do teraz nie dostalem odpowiedzi wiec nie dziwcie sie ze zadalem pytanie:))

ale dlaczego kolega nie poleca tej koszuli?;p
 

loopatka

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
302
Punkty reakcji
9
Wiek
38
Miasto
Warszawa
o kurde, nie wiem co to za marka, ale ciuchy mają zajeebiste, zupełnie inne, oryginalne, pomysłowo wykonane. przykład, ta bluza, fakt kolor do niczego, ale fason jest mega
biggrin.gif
http://allegro.pl/it...zja_od_1zl.html


a koszula fajna :)
 

marcinszyszka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
33
no sa zaje***** ciuchy:) ale bluza to akurat ta szalu nie robi sa lepsze ciuchy wystarczy w allegro wpisac JAPAN STYLE i beda.. ale dosc drogie lecz wyrozniasz sie w takich ciuchach:)
kto lubi dobrze wygladac i byc w centrum uwagi powinien kupowac takie ciuchy lecz nie zawsze portfel na to pozwala;/
 
K

kinga_sc

Guest
Powiem tak, osoba wystawia też ciuchy damskie.
Na rożnych nickach.
Jakość odzieży pozostawia wiele do życzenia.
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
firmy beznadziejnej xd
napisz na allegro do sprzedawcy xdxdxp
 
Do góry