Jakiego Zespołu Słuchasz Najczęściej

VBR

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2006
Posty
326
Punkty reakcji
0
Jimi Hendrix - za "akordy, których nie złapałby zwykły śmiertelnik".

co jest fajnego w guano apes?
 

Caala_ja

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Linkin Park - miłość do ich muzyki, zawdzięczam dzięki piosence "Nump" - do dzięki niej muzyka LP narodziła się w moim sercu, choć już wcześniej powoli zaczęły interesować mnie ich brzmienia.

Evanescence - jeszcze 1.5 roku temu słuchałam ich nałogowo, poprawiało mi to nastrój, chociaż teraz mniej ich słucham, nadal włączam ich piosenki, gdy jestem smutna. Ach podziwiam głos wokalistki, zawsze chciałam śpiewać tak jak ona.

Blink 182 - choroba koleżanki, teraz także i moja :D Hmm podoba mi się balans na gitarze :D

Good Charlotte - mają w sobie coś... xD

Creed - stare piosenki...

12 Stones

Green Day

Papa Roach

Reszte zespołów nie wiem dlaczego lubię. Po prostu usłyszałam jedną piosenkę, drugą, zaczęłam się nimi interesować i już tak zostało :)
 

VBR

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2006
Posty
326
Punkty reakcji
0
ja wiem, że temat brzmi inaczej, ale czy ciężko wzbogacić posta o uzasadnienie wspaniałości, wybitności wpisywanych zespołów?!
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
to ja napisz bo nie pisałam czemu Creed
otóż poprostu podoba mi się ich muzyka :p
tyle
zresztą tym zespołem zaraził mnie kumpel ;)
 

Konar

Kwezal.pl
Dołączył
4 Czerwiec 2006
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
30
A co do guano apes... Jedna piosenka mi sie ich podoba ... Nic wiecej ;>
 

VBR

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2006
Posty
326
Punkty reakcji
0
caala_ja: co to jest "balans na gitarze"?
konar: szacun, jedenej piosenki słuchasz ciągle. podziw.

a ja właśnie: Audoslave, raczej ze względu na przeponę Chrisa Cornella, niż na resztę.
 
K

kfiatushekk

Guest
Ostatnio kumpel mi polecił mi pewną kapele z Norwegii, a mianowicie Arcturusa. Jestem pod wrażeniem. Niezły wokal, świenty klimat. Grali w nim członkowie m.in. Ulvera. Polecam:)
 

Jonna

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z teatru
Odbiło mi ostatnio na punkcie zespołu COMA...
Zanm ich od dawna...
Już kiedyś słuchałam, ale teraz przyłuchałam się dokładnie...
i uwielbiam ich słuchać...
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
System of a down, Korn
już mniej: Offspringa ,Good Charlotte,Linkin park
 

VBR

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2006
Posty
326
Punkty reakcji
0
a 16lat powinno zobowiązywać do rozwinięcia o uzasadnienie. Żeby nie wypadać z tematu:
Sonic Youth - za bezkompromisową atmosferę, pobudzającą do myślenia
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
Linkin Park - miłość do ich muzyki, zawdzięczam dzięki piosence "Nump"

Numb !!

Nie lubię tego Rap-Rocku ale pamiętam jak się ich nagrania nazywają :C

A takiego błędu sobie nie przepuszczę...
-----------------
A co do mnie...
Ostatnie lubie posłuchać

Venom - lubie to brzmienie ale jeżeli chodzi o przesalanie w piosenkach to <_<
KoRn - hmmm no porostu wpadł mi w ucho ^^ ale to juz dawno ;]
Disturbed - ładne brzmienie może być ;)
HIM - muzyka taka "nastrojowa" :p
Marilyn Manson - lubię niektóre kawałki :p maja "to" swoje przesłanie :p
Static-X - oni sa :cenzura:... :p
Slipknot - jak jestem zły (People = Shit) ;)
 

lukaslukas33

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
36
1. Nirvana (zawsze i wszędzie) - kocham ten zespół, nie można tego wytłumaczyć słowami, zdarza się że płacze podczas Dumb, the man... i Pennyroyal Tea
2. Ira - polski rock z genialnymi tekstami
3. Oddział zamknięty - świetny wokal i gitarzysta szalejący na Gibsonie na koncercie
4. Eric Clapton - Layla i wszystko jasne
5. Led Zeppelin - melodyjność w tych utworach mnie przeraża, wybitne kawałki
6. Hendrix, Satriani, Ray Vaughn, - potrafili bądź potrafi więcej na gitarze niż ktokolwiek inny
 

*Kacha*

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
484
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
Warszawa
spytam "a dlaczemu? co w nich ciekawego jest?"

Mysle, ze odpowiedź na to pytanie to troche tak jak uzasadnianie istnienia Boga- poprostu sie nie da. Albo coś słyszysz i masz dreszcze albo nie i tyle. Ja np. wiem, ze często słyszę piosenkę w której jest fajna gitara, fajny wokal, fajny tekst itp. ale po prostu wszystko jakos ze sobą nie gra i nie czujesz klimatu, choć teoretycznie piosenka jest w twoim stylu i "powinna" ci sie podobać.

Ja lubie generalnie rockowe nastroje, od balladek po takie graniczące z metalem i to mnie po prostu kręci.

Co do moich ulubionych zespołów, przypomnę: Nirvana, Oasis, Guns'n Roses, Pantera, Offspring, Queen, Green Day, Goo Goo Dolls, Red Hot Chili Peppers, Pearl Jam, to lubię je bo po prostu jak słucham ich utworów to odpływam, chociaż trudno mi powiedzieć dlaczego tak sie dzieje. Jest fajny wokal, fajna gitara i niesamowity klimat. Generalnie piosenka jest fajna jak mam dreszcze przy jej słuchaniu.

Na Nirvanę to miałam kiedys taką faze, ze gasiłam światło w pokoju, zpalałam swieczki całą noc słuchałam Smells like teen spirit, About a girl i In bloom.

Podobnie nadal mam ciarki na plecach jak słyszę Unforgiven Metallici, czy Cmentary Gates Pantery ale od lat naj naj naj jest dla mnie Don't cry Guns'n Roses bo to mnie poprostu kręci.

Mam nadzieje ze wyczerpałam temat. Pozdrawiam.
 

Maggot

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sandomierz
A ja też kocham Slipknota :D... A tak poza nim to : Rammstein , Nightwish , Seether , In Flames , Arch Enemy,Bloodsimple , Disturbed , A Perfect Circle , Tool , Staind , Exploited i kilka innych :).
 
Do góry