Jakie zwierzątko posiadacie?

Mortis

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
350
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Pisałem już wcześniej...
Ale dziś moja rodzina powiększyła się o 2 małe kotki...
:)
 

amy92

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Miasto
Bełchatów
A ja mam pieska. Cocker Spaniel Angielski. Taki żółty. :D
Miałam też dwa chomiki... ale zdechły. :bag:
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja mam teraz myszkę-wdowę i szczurzycę. Miałam myszkę samca, który narobił duuużo małych myszek i zdechł na paraliż. Miałam też małego kota przez jakieś 2 miechy, wzięłam go ze schroniska, i po tym doświadczeniu wiem, że nigdy nie będę mieć kota w domu ! wogóle się nie przywiązują do ludzi, niczego nie rozumieją, niczego nie można ich nauczyć, mój kot potrafił tylko hałasować w nocy i niszczyć wszystko w mieszkaniu. Wywiozłam go do rodziny na wieś i tam teraz ma raj na ziemii, swoje głupawki wyczynia na podwórku a nie w domu demolując wszystko wkoło. Kocham wszystkie zwierzaki, koty też, ale po tym doświadczeniu napewno nigdy nie wezmę żadnego do domu.
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
a ja mam cudownego kotka.
moi znajomi już znają całą jego biografię xD
no więc ma on dzwoneczek na szyi (jak owieczka) i uwielbiam jak wskakuje mi na kolana i mruczy.
kocham to zwierze xD
 

majeczkaaa1993

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
chełm
a ja mam pieska znaczy sie sunie :) wlochacza... nie zadnego rasowca tylko kundelka i nigdy bym jej na zadnego rasowca nie wymienila :pP
kocham ja i nie oge sie pogodzic z mysla ... ze kazdy kiedys ... :(
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no ja mam tez troszeczkie zwierzaczkow moj braciszek ma pajaka ptasznika ktorego sie panicznie boje ja mam psa kota chomika rybki papuzki i kamelona wogole moja rodiznka cala kocha zwierzeta a starszy braciszek teraz chce sobie kupic weza akfariowego...:)
 

Jejciu

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja miałam trzy chomiki dżungarskie (nie na raz, jeden po drugim) - pierwszy przemilutki i kochany, druga - indywidualistka, a z trzecim cóż...nie udało mi się zaprzyjaźnić. Miałam też psa - niby przybłęda, ale na pewno nie można o nim powiedzieć że nie miał charakterku :D Mieszkał z nami dziesięć lat, niestety pół roku temu okazało się że ma raka węzłów chłonnych i trzeba było go uśpić :( . Niedawno do kuchni wprowadziła się myszka, jednak ze względu na moją mamę, która boi się myszy, tata zastawił na nią pułapkę. Skutecznie :( . W tej chwili mój domowy zwierzyniec ogranicza się do pająków i innych tego typu potworków, ale zastanawiam się nad kotem. Pożyjemy, zobaczymy...
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
ja nie mam zadnego.ale wiem ze niedlugo moj synus pare zwirzatek przyniesie do domu :D
 

Ankula

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2007
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ze wsi...
A ja mam świnkę morską - Henryk Gertrud Świstoświnek Czesław :D
I straaasznie lubię ją głaskać^^
I podawać świeżą trawkę/marchewkę prosto do pyszczka...

:]
 

Ag_juh

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Holandia
Ja mam psa ze schroniska, niby boksera, Hugo się nazywa ;p
Za 7 tygodni dostanę Berneńczyka :D Nie mogę się doczekać ^^ Dolly będzie się nazywać i urodziła się 1=szego grudnia ^^
Dalej mam królika Monalisę, dostałam na wielkanoc ;p i żółwia Olka, znanego też jako Niuchocisław, miałam kiedyś jaszczurkę <baardgame> ale niestety już skończyła swój żywot ;(

20071206017lv7.jpg

A to Dolly w wieku 6 dni ;p

dscf0012iv6.jpg

To Hugoliński :p Ma około 5-6 lat ^^

50400161ke3.jpg

A to Monalisa ;p
 

nasada

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
207
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
szczecin
mam 2 psy rasy husky a pies to malamut i co czekam tylko na snieg sanki uprzasz i heeeeeeeeeeeeeeeeeeeja:):)
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Ja mam pieska shih-tzu . Wabi się "Ciapek" jest strasznie rozpieszczony i leniwy. Całymi dniami śpi i się przeciąga. Śpi tylko na łóżku.... Jada tylko mięso gotowane i rybe.
 
Do góry