Jakie zwierzątko posiadacie?

kruszynka_ona

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poznań
Ja mam psiaka - chyba jak większość :lol: Jest mały, rudy, wreeeedny, często mnie wkurza, ale bez niego byłoby mi strasznie pusto..i smutno :>
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
a ja mam małego kotka na którego mówie Ignaś, moja mama Olaś,a mój tato Kubuś
tem kot niedługo zgłupieje;))
 

Deraco

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin
Aktualnie mam psa (tak dokładnie to sukę - Owczarek Francuski) wabi się Sonia, załączam zdjęcie:
DSC00030.JPG
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
4 ratlerki :D
2 persy
świnki morskie (nie pamiętam ile xD)
tata ma peeeeełno papug i innych ptaków
rybki w jeziorku
dziadek ma pasieke z pszczołami xD

chyba tyle?
 

Insomnia

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2007
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Jestem szczęśliwą posiadaczką psa bernardyna (właściwie to suka). Jest urocza, to ulubienica rodziny.
Poza tym mam jeszcze kotkę, która niedawno okociła 3 śliczniutkie, słodziutkie kociaczki :)
Kiedyś miałam jeszcze rybki w akwarium i króliczki. Generalnie to kocham wszystkie zwierzaki.
 

michalek698

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Poznań
Moje zwierzaki:
* kot Filemon - jest bardzo leniwy, leży w miejscu w którym ma najlepszy widok i wszystkich obserwuje
* kotka Misia - bardzo ciekawski kot, wchodzi dosłownie wszędzie, lubi miejsca bardzo ciasne oraz bardzo lubi wysokość
* owczarek niemiecki Saba - jest już bardzo stara (ma ponad 15 lat) ale jeszcze się trzyma, jestem bardzo do niej przywiązany nie wiem co będzie jak jej zabraknie

Zamierzam kupić sobie malamuta lub huskiego
 

Erna

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mam wspaniałe dwa owczarki niemieckie :) psa i sukę.. Niesamowite są :) one są najlepszym sposobem na najgorszego doła :p Pies jest starszy i już za bardzo poważny, ale jak czasem go naleci to rzuca w sunie sznurem i się przeciągają.. Oba psy uwielbiają wodę i wysokie trawy tam najlepiej się bawią.. same :)
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
ja mam zmutowanego pieska imieniem miska.
jest szalona i lubi galezie, patyki, klody, beton, deski, gryzc ludzi i sikac na dywan. :)
ale jest kochana i jestesmy do siebie podobni (nietylko z wygladu i owlosienia na nogach), z tym ze ja nie sikam na dywan... a przynajmniej nie tak czesto :p
 

Pumpernikla

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
176
Punkty reakcji
0
Miasto
zza horyzontu
syberiana (kotkę znaczy się), ale jest niesamowitym dziwadłem bo je serki topione, nie umie pchyczeń na ludzi, nie warczy ani nic z tych rzeczy;)
 
Do góry