Jakie zwierzątko posiadacie?

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Pies, długowłosy owczarek niemiecki oraz kot dachowiec :)
 

KinguSiaXXd21

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Moim pierwszym zwierzątkiem był chomik. Niestety miał soje lata i zdechł ;( . Parę lat później przyniosłam do domu pieska ;) . Kupiłam tez rybki. Psa już nie mam, ponieważ uciekł ;( . Zostały mi tylko rybki, ale kiedy sobie przypomnialam o moim pierwszym chomiku, postanowiłam kupić jeszcze jednego. Teraz mam rybki i chomika ;)
 

Xatu89

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
75
Punkty reakcji
1
Posiadam dwa koty, Feniek i Kasper. Ale to w domu :)
W schronisku jestem zzyty z wszystkimi zwierzakami.
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
ja posiadam jedynego w swoim rodzaju- żebradora:)

Ciekawe zwierze :D

W sumie jakiego zwierzaka ja nie miałem... kanarki, królik, świnka morska, i psy. I zdecydowanie pies to najlepszy przyjaciel, chociaż tamte zwierzeta też miały swoje zalety.
Ale jak to potwierdziły pewne badania http://www.banzaj.pl/Mezczyzna-z-psem-jest-atrakcyjniejszy-dla-kobiet-8503.html Mężczyzna z psem jest atrakcyjniejszy dla kobiet :037: Więc poza miłością daje nam plus 10 do atrakcyjności :)
 

Shizu-chan

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Mniej więcej Głogów
Ja mam 5 psów , 2 koty , 2 szczury , chomik i fretka .
Najbardziej lubię bawić się z trzema psami bo one się nie boją ... z moją psinką Mrówką z którą chodzę na godzinkę na spacer i się z nią tam bawię goniąc ją i tym podobne , ale i tak ucieka bo to pies myśliwski ( jest strasznie szybka ) , z Gwidonem ( samcem alfa ) przeciągam patyk lub jakiś sznurek , a z Fenką ( córką Gwidona ) bawię się rzucając jej patyk . Znaczy jest jeszcze Fala , ale ona nie jest do końca sprawna i mogę tylko czasem porzucać jej piłkę ... Moje psy to charty polskie , koty to dachowce , jeden szczur jest łysy .
 

Velta

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2010
Posty
90
Punkty reakcji
3
królisia! ^_^

tu jego focia:

my_lazy_rabbit_by_velta210-d4ksp1m.jpg

//edit
Króliś chce lajki! :)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
ja aktulanie nie mam zwierzątek, ale chciałabym mieć rybki w najbliższym czasie. Mam nadzieję, że wkrótce uda mi się w końcu kupić te rybki.
 
K

KarM_zbanowany

Guest
Ktoś wspomniał,że ma owczarka niemieckiego długowłosego- podobnie jak ja, oraz kotka, jednak nie żyją ze sobą w zgodzie... Zastanawiamy się teraz jeszcze nad chomikiem lub żółwiem.
 

Deadalus

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
70
Punkty reakcji
0
hm.........., ja mam kilka ptaszników, dwa skorpiony, skolopendre i rybki dla kontrastu :)
 
Do góry