Jakie zwierzątko posiadacie?

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
A ja mam rybkę, kolejną. I jestem z niej bardzo dumna ^_^
 

joas17ce

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Mam dwa koty: wysterylizowaną kotkę i wykastrowanego kocurka. Dzięki temu, że są razem nie nudzą się, jak czasem zostaną w domu.
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
Posiadam jedynego w swoim rodzaju czarnego kota czarnucha
blog_io_3087255_5837272_sz_czarny-kot-piotrek.jpg
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
A ja mam labradora czekoladowego (1,5 roku) i kota dachowca. I chomika. Nie pamiętam rasy, ale to taki co nie rośnie :)
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 448
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Posiadam Żabę Szponiastą . Bardzo ciekawe stworzenie . Bardzo tanie. Płazy i gady są bardzo drogie . Jeśli nie są drogie to ich terrarium jest drogie i wyżywienie też . Żaba nie potrzebuje drogiego terrarium. Wystarczy plastikowe pudełko do transportu zwierząt. Sama oddycha i nie potrzebuje żadnych urządzeń do powietrza. Można obserwować to stworzenie.Świnka Morska też ciekawe stworzenie . Ciekawe jest obserwowanie jak biega za klatką .Dobrze wyczuwa mlecz i siano . Można zobaczyć jak szybko go zjada .
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
Miałam kiedyś świnkę i nie uznałabym jej za ciekawe stworzenie. Jadła niesamowitą ilość pożywienia i była BARDZO hałaśliwa. A co do żaby, to chyba pogłaskać się nie da? A co jada?
 
T

TomaszTomasz

Guest
Też miałem świnkę morską nawet parkę z młodymi. W nocy się bardziej ożywiały nie dając spać.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 448
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
fiska napisał:
Miałam kiedyś świnkę i nie uznałabym jej za ciekawe stworzenie. Jadła niesamowitą ilość pożywienia i była BARDZO hałaśliwa. A co do żaby, to chyba pogłaskać się nie da? A co jada?
To samo co ryby. Larwy komara które mają kształt kostki i trzeba trzymać zamrażarce. Świnka jest ciekawa . Jest połączeniem Chomika i Królika . Przeciwieństwie do Chomika i innych małych gryzoni nie trzeba jej pilnować jak wychodzi na spacer. Jak Kot lubi głaskanie i wtedy wydaje dźwięk podobny do mruczenia . Tylko do oglądania.
Ampularia bardzo ciekawy ślimak którego można trzymać w akwarium. Ciekawym momentem jest obserwowanie jak tankuje powietrze .
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
Dlaczego świnki nie trzeba pilnować? Moja biegała po ogródku jakby miała petardę nie powiem gdzie.....
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 448
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
fiska napisał:
Dlaczego świnki nie trzeba pilnować? Moja biegała po ogródku jakby miała petardę nie powiem gdzie.....
Powodu wielkości można ją bez problemu zobaczyć. Nie wejdzie żadną dziurę bo jest za duża i nie potrafi się wspinać. Mieszkam w bloku i dlatego może sama biegać.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Moja wcisnęła się za meblościankę jak latała sobie luzem. Ogólnie to lubiła się chować albo innym razem zwiedzać domowe zakątki.
 

izasun

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2013
Posty
61
Punkty reakcji
0
Psa - pięknego, dorosłego goldena, na imię ma Roxy. Myślicie że mogę pomyśleć o jakims towarzystwie zwierzakowym dla niego:)?
 

Fitorka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
60
Punkty reakcji
1
izasun napisał:
Psa - pięknego, dorosłego goldena, na imię ma Roxy. Myślicie że mogę pomyśleć o jakims towarzystwie zwierzakowym dla niego:)?
To piekna rasa, bardzo towarzyska. A gdzie mieszkasz? w bloku/mieszkaniu czy masz dom? Napewno fajnie by było gdyby miała innego psiaka do towarzystwa i zabawy, ale to potrzeba miejsca no i czasu dla zwierzaków...
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Obecnie posiadam chomiczka dżungarskiego. Skubany szaraczek, który nie usiedzi w jednym miejscu. :D Lubię go wyciągać z klatki, i puszczać na podłogę, żeby sobie pobiegał. Tak śmiesznie wtedy przebiera łapkami.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 448
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
pan k napisał:
Miałam kiedyś świnkę i nie uznałabym jej za ciekawe stworzenie. Jadła niesamowitą ilość pożywienia i była BARDZO hałaśliwa. A co do żaby, to chyba pogłaskać się nie da? A co jada?
To samo co ryby. Larwy komara które mają kształt kostki i trzeba trzymać zamrażarce. Świnka jest ciekawa . Jest połączeniem Chomika i Królika . Przeciwieństwie do Chomika i innych małych gryzoni nie trzeba jej pilnować jak wychodzi na spacer. Jak Kot lubi głaskanie i wtedy wydaje dźwięk podobny do mruczenia . Tylko do oglądania.
Ampularia bardzo ciekawy ślimak którego można trzymać w akwarium. Ciekawym momentem jest obserwowanie jak tankuje powietrze .
Żaba Szponiasta może jeść glony które pojawiły się na szybie lub na roślinach. Może jeść ślimaki które same pojawiają się akwarium lub ślimaka św Heleny które są pożyteczne bo zjadają inne ślimaki ale mnożą się bardzo szybko i żaba może je jeść. Może zjeść młodą ampularie bo na początku nie potrafi się chować bo jest za mała . Można jej złapać muchy , konika polnego lub Dżdżownice ale nie polecam tego .
Może pęknąć od nadmiaru tych owadów lub czymś się zarazić.
Karmienie żywymi owadami inne stworzenia jest sadystyczne. Tak samo sadystyczne jest karmienie węża żywymi gryzoniami lub pająka chrząszczami lub innymi owadami.
 
Do góry