Jakie ubezpieczenie turystyczne?

Kasia Migas

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dużo podróżuję. Przyznam szczerze do tej pory ubezpieczałam się dość przypadkowo u różnych ubezpieczycieli i nie studiowałam OWU bardzo dogłębnie:) zaczęłam się teraz zastanawiać, że pewnie gdybym ubezpieczyła się u jednego ubezpieczyciela to miałabym lepsze warunki. Przyznam znam się na finansach i prawie, ale ubezpieczenia to nie moja bajka. Możecie coś polecić/ Mieliście jakieś fajne opcje w ubezpieczeniach?
 
N

nianiaSweet

Guest
Kasia Migas napisał:
Dużo podróżuję. Przyznam szczerze do tej pory ubezpieczałam się dość przypadkowo u różnych ubezpieczycieli i nie studiowałam OWU bardzo dogłębnie:) zaczęłam się teraz zastanawiać, że pewnie gdybym ubezpieczyła się u jednego ubezpieczyciela to miałabym lepsze warunki. Przyznam znam się na finansach i prawie, ale ubezpieczenia to nie moja bajka. Możecie coś polecić/ Mieliście jakieś fajne opcje w ubezpieczeniach?
ja z tego co pamietam raz się ubezpieczałam w sygma banku, mieli najciekawszą ofertę na rynku więc ją wybralam, zobacz sobie ich ofertę i zadecyduj sama czy to Ci odpowiada.
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
ja na szybko ostatnio ubezpieczylam sie w generali, jak jechalam na wycieczke. Na szczescie nic sie nie wydarzylo na wyjezdzie, ale za to przynajmniej ubezpieczenie bylo nie drogie.
 
N

nianiaSweet

Guest
a ile płaciłaś za ubezpieczenie? Dobrze że się nic nie wydarzyło, ale jak to mówią przezorny zawsze ubezpeiczony :) lepiej się ubezpieczyć niż żałować że się nie ubezpieczyło.
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
nianiaSweet napisał:
a ile płaciłaś za ubezpieczenie? Dobrze że się nic nie wydarzyło, ale jak to mówią przezorny zawsze ubezpeiczony :) lepiej się ubezpieczyć niż żałować że się nie ubezpieczyło.
za 10 dni do Turcji zaplacilam 50 zl. Ale suma ubezpieczenia byka wysoka, leczenie za granica itp
 
N

nianiaSweet

Guest
moim zdaniem 50 zł za 10 dni w Turcji to wcale nie jest drogo, moim zdaniem to bardzo atrakcyjna oferta sygmy.
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
tylko, ze to oferta generali ;) nie ubezpieczalam sie nigdy przez sygme. Mam zaprzyjaźniona agencje, ktoa obsluguje generali i tam mi wyliczyli ta skladke 50 zl na 10 dni.
 
I

Infiner

Guest
W PZU mają dobre. I tak naprawdę nie są jakoś ekstremalnie drogie.
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
mnie odpowiada różnorodność ubezpieczeń w sygma banku.ubezpieczenia turystyczne również mają w swojej ofercie.
 
N

nianiaSweet

Guest
tutaj masz rację sygma bank ma bardzo rozbudowaną ofertę ubezpieczeń, chyba najbardziej wymagający klient znalazłby rozwiązanie idelane dla siebie.
 
Do góry