Jakie to buty?

art85

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Znalazłem te buty w miesięczniku Logo. Firma adidas, jednak nie jest podana nazwa modelu. Jakby ktoś wiedział co to za model to proszę pisać:)
 

Attachments

  • adidas.jpg
    adidas.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 67

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Jakie? Brzydkie :D Ni to sportowe, ni eleganckie. A modelu nie znam. Poszukaj może na stronie oficjalnej adidasa :)
 

sajmona99111

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
o gustach sie nie dyskutuje.. wiec japa dziadek bo jestes nietolerancyjny wobec innych
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Wyraziłem tylko swoją opinię. Uważam się za osobę bardzo tolerancyjną. Po prostu - nie kupiłbym takich butów ani nie ubrał i tyle. Jednak, jeżeli komuś się podobają - to niech nosi.
 

sajmona99111

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
no ale po co to mowisz, ze dupne buty? koledze sie podobaja i bedzie chodzil w takich jak jemu sie podbaja, a :cenzura: obchodzi nas to co o nich myslisz i czy bys chodzil w takich, zadal pytanie, jaki typ butów jest a nie jak wam sie podobaja..
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
hmm.. pierwszy raz widzę takie buty Adidasa nie wiedziałem że coś takiego robią. To na pewno Adidas? W zasadzie to na lato do jasnych dzinsów mogły by ciekawie wyglądać.
btw. idź do skelepu Adidasa ze zdj. to Ci na pewno powiedzą.
 

art85

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
38
hmm.. pierwszy raz widzę takie buty Adidasa nie wiedziałem że coś takiego robią. To na pewno Adidas? W zasadzie to na lato do jasnych dzinsów mogły by ciekawie wyglądać.
btw. idź do skelepu Adidasa ze zdj. to Ci na pewno powiedzą.
Na pewno adidas.(jest mały znaczek na rzepie) Na stronie adidasa ich nie ma ani w żadnym internetowym sklepie.

Jakie? Brzydkie :D Ni to sportowe, ni eleganckie. A modelu nie znam. Poszukaj może na stronie oficjalnej adidasa :)
Typ butów to crossbreeds. Polaczenie sportowych i eleganckich.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
A może po prostu znaleźć jakiś adres e-mail do adidasa i podesłać to foto? :)
 

art85

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
38
w adidasie powiedzieli ze musza znac numer katalogowy zeby powiedziec co to za buty, a w logo pani ktora pisala o tych butach jest na bardzo dlugim urlopie. Ale jest to kolekcja jesienna 2008. Moze ktos zna osobe pracujaca w adidasie?:)
 
Do góry