Jakie szlugi palicie ? - ankieta

Snoop72

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Cameli nie ma nawet w ankiecie tosz to hańba a ona mi najlepiej smakują :p
 

Eac

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska.
Najczęściej L&M'y niebieskie, ale także nevady - gdy brak funduszy.
 

Crookie

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ostatnio LM'y się przepaliły, to Rocketsy for life, całkiem dobre szlugi, tanio wychodzą. Poza tym Lucky Strajkami też nie pogardzę ;P


Natomiast chesterfield'y, niby taka podjarka, ale nawet niebieskie drapią mnie w gardło, przez co zwyczajnie je dyskredytuje.
 

malita22

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2010
Posty
119
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Manhattan: P yeaaaY
Ostatnio LM'y się przepaliły, to Rocketsy for life, całkiem dobre szlugi, tanio wychodzą. Poza tym Lucky Strajkami też nie pogardzę ;P


Natomiast chesterfield'y, niby taka podjarka, ale nawet niebieskie drapią mnie w gardło, przez co zwyczajnie je dyskredytuje.
POdpinam pod Twoja wypowiedz. Lm, Rocets ale zlote(jest moc), route 66 lucky (no a yaaak), L&D czerwone i westy ice'y marlboro 2 lata temu.Camele żółte, skręcone od biedy ale nie dzierze;p no i ....tyryryryry marlboro te fresh czy jak im tam te mint"::p
 

Pan W

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2010
Posty
76
Punkty reakcji
6
Jak zaczynałem palić to Viceroye (bo najtańsze), potem tylko Camele, jak podrożały to Red&White, teraz wszystko jedno, byle mocne. Ewentualnie w chwilach kryzysu jingi lingi z bazarku :D
 

Verlaine.

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
48
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Paliłem przez ostatni rok Chesterfieldy, dopóki nie weszło nowe opakowanie, bo po tym się spieprzyły niesamowicie. Trzeba wrócić do Marlboro.
 

MaDzieJka

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
rzeszów
rzadko pale, jak juz, to jakies slimy ;)


malarstwo, fotorealizm, zapraszam: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7521737
 
A

Aulelia

Guest
W sumie to jeśli chodzi o mnie to nie patrzę na firmę, tylko na smak, bo lubię miętowe lub "lodowe". Na paczkę mi szkoda kasy, kupuję za grosze pojedyncze sztuki w pobliskim sklepie. Sprzedają .






Najbardziej nie lubię Spików, ohydne są. 
 
Do góry