Jakie szlugi palicie ? - ankieta

Heron

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2009
Posty
78
Punkty reakcji
2
To tak w ankiecie brakuje popularnych cameli;P a co to wczesniejszej wypowiedzi klubowe sa normalnie w sprzedarzy :)
 

Toxic_Princess

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gdynia
Kiedyś L&M ale teraz są drogie więc ci tańszego zakupuje, może być viceroy albo Westy 100s bo pale na pół. Bieda w kraju ; p
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Marlboro to marka, ale osobiście nie lubię Marlboro, jak napisałem wyżej tylko i wyłącznie L&M Czerwone ;)
L&M kilka groszy tańsze, i o sto razy lepsze ;)
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Jest punkt INNE ;)
Więc jeżeli wasze fajki nie znalazły się w ankiecie, zaznaczajcie inne, było już to wczesniej pisane, bodajże przez autora sondy ;)
 

Funciek

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
1
Tak normalnie, to biorę czym kto poczęstuje (często jest to L&M, ale czasem Black&White)
Jak paliłem, to tylko Marlboro.
 

VeGo7

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zamość
Paliłem sporo rodzai papierosów lecz najbardziej posmakowały mi L&M red,Malboro red .
Jeśli z kasą krucho to zagraniczne ;)
 

sebalzk

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
stąd
Lubię LM mentolowe, wcześniej ruskie, najczęściej niebieskie premiery, ale ograniczyłem, bo interes z deka kosztowny.
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
rockets 20 gold;)zdarzały się też L&M niebieskie, a nawet ukraińskie winstony mentolowe;p kiedyś.teraz bardzo ograniczam palenie.
 

Sensimila

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
ŁDZ !
Ja na ogół jaram LMy niebieskie , jakoś najbardziej mi podchodzą. Jak ich nie ma to Palmale niebieskie :p
 

adamwan

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
ja palę paczkę dziennie marlboro, ale zaczynam brać się za siebie, wiec wszelkim nałogom mówie NIE!Nie wiem tylko jak to będzie, bo chciałbym schudnąć, a rzucenie fajów może zadzialać w drugą stronę!
 

Grzana92

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja też jaram L&M niebieskie tak jak założyciel tego tematu...te szlugi są poprostu zaje*bongo!S.Z.A.C.E.N.U.K.!hehe;DD Pozdro!:D
 
Do góry