Jakie szlugi palicie ? - ankieta

SoulJAH

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Z opieki
Nie zaznaczyłem nic w sondzie, bo moja odpowiedź brzmi: Na te które mnie stać :D
Ostatnio zasmakowałem w Winstonach. Ulubiona marka to Camele. Jednak najczęściej kupuje vicki czerwone, Malborasy czerwo albo LM'y (czerwone lub niebieskie). Gdy brak kasy schodzę do RGD(czerwo) lub tych co są najtańsze w sklepie(na szczęście, tylko raz mi się tak zdażyło, chyba po 5,60zł na nową akcyze :D)I tyle w tym temacie :D
 

SoulJAH

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Z opieki
Westy Ice od czasu do czasu też, ale to tylko bo ziomek kupuje :D(sam bym nie kupił)
 

Leexo

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Pomorze
głos leci na nieśmiertelne L&M'y ,najczesciej Lighty,ale czerwonym tez nie pogardze.
 

Bloo3s

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Rocketsy 20 złote

oj tak. Najlepsze fajki, i do tego sa fajnie skompresowane, przez co wygladaja na porzadniejsze. CHociaz ostatnio w kiosku babka mi probowala wmowic ze nie istnieja takie fajki (chociaz byly w gablocie) to kupilem nevady czerwony. Beznadziejne, ale tak naprawde do wszystkiego da sie przyzwyczaic. A oprocz rocketow camele i l&m'y niebieskie, ale te mi coraz mniej smakuja. No i black devile okazjonalnie.
 
B

Bóg

Guest
oj tak. Najlepsze fajki, i do tego sa fajnie skompresowane, przez co wygladaja na porzadniejsze. CHociaz ostatnio w kiosku babka mi probowala wmowic ze nie istnieja takie fajki (chociaz byly w gablocie) to kupilem nevady czerwony. Beznadziejne, ale tak naprawde do wszystkiego da sie przyzwyczaic. A oprocz rocketow camele i l&m'y niebieskie, ale te mi coraz mniej smakuja. No i black devile okazjonalnie.

Te rockety to tragedia, jedne z najgorszych fajek jakie paliłem.
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Oczywiscie ze Camel'e (blue) smakiem dorownuja im tylko Dunhill'e ;) Gdy nadchodzi kryzys nabijam byle co w gilze :p
 

szminaa2

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
3city
vicki, l&m blue label, she, ot co. Czasami elephant -różowe fajki o smaku goździka. Miooodzioo! :>
 

wanda19831

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
kiedyś były takie pyyyyyszne papierosy summer... cośtam. Kurcze, jaki to był smak (mojej podstawówki!).
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
tylko i wyłącznie l&m czerwone.
paczka dziennie.
 
Do góry