jakie spodnie do koszuli jeansowej ?

Mateusz..

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam ! niedawno nabyłem koszulę jeansową, którą mam zamiar ubrać na sylwestra. W związku z tym mam pytanie, jakie spodnie będą się z taką koszulą dobrze komponować ? Zastanawiam się nad jeansowymi spodniami ale nie wiem czy nie będzie to wyglądać zbyt jednolicie ?
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
łączenie jeansu z jeansem jest bardzo ok, ja osobiście bardzo lubię takie połączenie i do tego brązowe dodatki i wygląda to rewelacyjnie
 

Mateusz..

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
no z tym że koszula i jeansy mają podobny odcień, mocno niebieski (nie granatowy), koszula ma jeszcze kapkę szarości jakby. Myślę czy by nie dokupić do tego spodni o kolorze klonowym lub brązowym, co o tym myślicie ? Jak tak sobie czytałem to jedni uważają za grzech estetyczny ubrać jeansową koszule do jeansowych spodni, wygląda to trochę jednolicie, ale żeby aż tak miało to do siebie nie pasować ?:)
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Nie jest to żadnym grzechem, ostatnimi czasy jest to bardzo modne, tak jak już pisałem polecam Ci założenie do tego brązowych dodatków (pasek, buty) i będzie to miało bardzo fajny charakter.
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
W tym przypadku bardzo dobrze sprawdzą sie zarówno klasyczne jak i czarne jeansy. Wszystko zależy od Twojego stylu oraz wygody. Ja np bardziej widziałbym czarne jeansy do tego typu koszuli.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Jeżeli to ma wyglądać tak:

http://www.denimblog.com/wp-content/uploads/2009/07/cowboy.jpg

to odradzam.
 
3

3but_zbanowany

Guest
W powyższym linku buty jakoś nie bardzo pasują do całości,natomiast cały jeans jak najbardziej tak. Ja do takiej koszuli dałbym raczej ciemne spodnie,moga byc czasem rurki wg gustu.
 

bodyofblack

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2012
Posty
82
Punkty reakcji
1
Hm według mnie do koszuli jeansowej najlepsze są beżowe chinosy ;d
 

bodyofblack

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2012
Posty
82
Punkty reakcji
1
Hm według mnie do koszuli jeansowej najlepsze są beżowe chinosy ;d
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
jeans + jeans + brązowe dodatki = genialne połączenie
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
fajnie do spodni jeansowych pasują eleganckie slim koszule, faceci wyglądają w nich seksi :) mówię np o takim modelu http://allegro.pl/koszula-szara-spinka-guzik-slim-fit-37-170-176-i2970480336.html mój facet chodiz tylko w takim fasonie, mrrrr :)
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
koszula rzeczywiście fajna, w sam raz do pracy czy na spotkanie ze znajomymi, chyba sobie zmamówię taką :)
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
jeśli już o koszulach rozmawiamy fajne w włóczance widziałem
http://wolczanka.com.pl/product-pol-2321765-Koszula-Lambert-wyszczuplona-w-czerwone-paski-z-mankietami-na-guziki.html
http://wolczanka.com.pl/product-pol-2321815-Koszula-Lambert-w-czerwono-biala-krate-z-mankietami-na-guziki.html

Co do koszuli jeansowej
to tylko z chinosami brązowymi ew.jeansami (byle nie czarnymi i nie w podobnym odcieniu)
 

TOME

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Według mnie najbezpieczniej jeansową koszulę zestawić ze spodniami typu chino w kolorach takich jak beż, musztarda bądź w kolorze miodowym. Będzie to wyglądało bardzo klasycznie, dość zachowawczo dla osoby która woli nie eksperymentować z modą. Postawienie na jeasnowy total look, czyli połączenie jeansu z jeansem to fajny pomysł ale jest to bardzo wymagające, bo odcienie jeansu nie mogą się różnić, podobny musi być stopień "podniszczenia" lub sprania, jest to bardzo ważne bo w innym przypadku będziemy wyglądać po prostu śmiesznie. Jeżeli postawimy jednak "dla bezpieczeństwa" na jasne spodnie chino, dobierzmy dodatki czyli buty i pasek (no chyba że chcemy coś jeszcze) w stonowanych i ciemniejszych odcieniach spodni, jeśli jest to beż to warto pomyśleć o brązowych dodatkach, nawet niekoniecznie muszą być one ciemne.
Pozdrawiam i zapraszam na swojego bloga gdzie piszę nieco o luksusowych markach ale również o modzie męskiej.
 

socAl

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
w opozycji do tych kowbojów w butach sprzed epoki - nie widze kogoś takiego w klubie czy na ulicy.
teraz rządzi nawiązanie do stylu lat 60, koszula w kratę (tzw. cerata, obrus) do ciemnych jeansów jak znalazł:
http://toster.pl/tost/248169
e5baef18a41d8aea84fa74312791fc94_248169-500x.jpeg

daje rade?
 

WaZe

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2013
Posty
42
Punkty reakcji
1
Dżinsy w innym odzieciu, czarne dżinsy, myślę, że bojówki też mogą spoko wyglądać, wszelkie jasne chinosy... Opcji jest wiele.
 
Do góry