JAKIE SLUCHAWKI DO CS I MUZYKI!?

Luqu

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Potrzebuje słuchawki do Counter-Strike'a i przy okazji do MP3.
Zastanawiam się między Fatality HS-980 , Steelseries Siberia Neckband oraz Steeleseries 5H
Najbardziej chyba odpowiadają Siberia Neckband tylko nie wiem czy one jakoś spadają ciągle..
A może jakieś inne mi polecacie?? Takie do 250zł
 

IBOX_MAN

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
A może takie?
iBox HP-9600MV

Tu masz opinie osób które juz z nich korzystały:
http://forum.pclab.pl/t391851.html
 
M

Marusha

Guest
Odwiedzałeś może stronkę iBOX? Tam słuchawek jest całe mnóstwo! http://www.ibox.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=194&Itemid=204 Ja chciałabym mieć wszystkie ... ale skoro dysponujesz kwotą 250,00 zł ... to zapewniam, że wybierzesz coś dla siebie!
Potrzebuje słuchawki do Counter-Strike'a i przy okazji do MP3.
Zastanawiam się między Fatality HS-980 , Steelseries Siberia Neckband oraz Steeleseries 5H
Najbardziej chyba odpowiadają Siberia Neckband tylko nie wiem czy one jakoś spadają ciągle..
A może jakieś inne mi polecacie?? Takie do 250zł
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Sama w prawdzie nie mam takich słuchawek, ale znajomy ma te http://www.ibox.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=125&Itemid=135. Głównie słucha przez nie muzyki i twierdzi, że dobrze wytłumiają dźwięk z otoczenia i są wygodne. To chyba niezła rekomendacja :)
 

kasik1991

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ja ci polecam ibox HPI 80. Słuchaweczki bardzo wygodne, zarówno do gry jak i do muzyki. Mnie np. w niektórych słuchawkach drani to plastikowe połączenie miedzy słuchawkami, bo nie wszystkie mają dobrze wyprofilowane, albo brak regulacji. W tych słuchawkach nie ma z tym problemu.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Jeśli chcesz znaleźć dobre słuchawki możesz zajrzeć na stronę sklepu 3kropki.pl możesz tam znaleźć naprawdę wszystko. I myślę, że znajdziesz tam taki sprzęt, który będzie odpowiedni zarówno do gier jak i do słuchania muzyki;) Te słuchawki, które wcześniej zostały ci polecone też wyglądają bardzo ciekawie;)
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Kup sobie słuchawki Tracera. Za tą cenę kupisz już naprawdę dobre, z mikrofonem (przyda ci się do skype'a. Mają długie kable, fajnie wygłuszają. ja miałam kiedyś bezprzewodowe Tracera i dawały radę. Co powiesz na takie: http://tracer.eu/Produkt/TRASLU11737/_Sluchawki_TRACER_ROBI_TRS_770_V Naprawdę fajny design.
 

Kisio

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Całkiem spoko są te słuchawki tracera( szczególnie wizualnie nieźle się prezentują) Swego czasu unikałam tej firmy jak ognia, ale z tego co słyszałam mają teraz naprawdę niezły sprzęt-przede wszystkim cena jest niska( bezcenne:))
 
M

Mushkin

Guest
Buhaha, ludzie co wy mu polecacie? Tracer i słuchawki... Polecam wejść na forump3store i zapytać się profesjonalistów albo przejrzeć oferty renomowanych firm takich jak Sennheiser, AKG, Beyerdynamic, Audio-Technica, Pioneer... Każdy człowiek, który wie co to jest dźwięk powinien wyśmiać za polecanie Tracera. Tracer robi jedynie dobre mikrofony za 15 zł.

Jeszcze zacznijmy od tego, jaką masz kartę dźwiękową, bo kupowanie słuchawek za 250 zł do integry to szaleństwo, będą grały gorzej niż tańsze.

Do CS'a polecam TE ze względu na świetne pozycjonowanie, ale do tego przydałaby się lepsza dźwiękówka - jaką jest Creative SB060 lub SB090 - niestety je znajdziesz wyłącznie na allegro.
 

grider

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
IBOX? TRACER? BŁAZENADA!
Te osoby, które polecają te firmy chyba nigdy nie slyszały markowych słuchawek. Wtóruję za Mushkinem. Albo mp3store albo to: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=122484 poczytaj, szczególnie usstęp o progmaerskich słuchafonach: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=122484&view=findpost&p=917105
Jaka dźwiękówka?
 

IBOX_MAN

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
grider dzięki za link, naprawdę interesujący.
Przyda się szczególnie tym osobom, które nie sa audiofilami i nie widzą różnicy w dźwięku wydobywającym się z słuchawek.
Ciekaw jestem tylko czy osoby piszące w tamtych postach polecające tyle różnych słuchawek mieli możliwość je sprawdzić?
Chciałbym przeczytać ich testy na temat tych słuchawek, które polecają, wtedy można by porównać różne typu słuchawek i wybrać takie które będą nas najbardziej interesować, wybierając takie które będą nam pasować.
 

grider

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Czyli autor niech sobie kupi Falal1ty za 250zł zamiast o niebo lepszych KOSS'ów HQ2 w tej samej cenie, bo przecież nie jest "audiofilem"? Mądre posunięcie. Nie będę kontynuował, bo szkoda czasu..
Do autora: http://www.techfanatyk.net/felieton-jak-samemu-wybrac-sluchawki/
 
M

Mushkin

Guest
Dokładnie - po co brać gorsze słuchawki skoro w tej cenie mamy kilka razy lepsze?

IBOX_MAN - sam twój nick świadczy o tym jakie g*wno polecasz ludziom...

Ps. nie trzeba być audiofilem żeby usłyszeć różnice. Każdy ją usłyszy. A w linku gridera dokładnie jest napisane, że o słuchawkach audiofilskich mówimy dopiero w kwocie 2000-3000 zł i wyżej...
 

IBOX_MAN

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
"Dokładnie - po co brać gorsze słuchawki skoro w tej cenie mamy kilka razy lepsze?"
Ja tego nie powiedziałem i nigdzie nie napisałem.A napisałem wręcz przeciwnie, że tego typu linki pomogą osobom nie zorientowanym w tematyce wybrać coś co ich zainteresuje i kupią lub pójdą do sklepu sprawdzić.

"Ps. nie trzeba być audiofilem żeby usłyszeć różnice. Każdy ją usłyszy. A w linku gridera dokładnie jest napisane, że o słuchawkach audiofilskich mówimy dopiero w kwocie 2000-3000 zł i wyżej..."
Niektórzy naprawdę nie słyszą, co może wydaje Ci się dziwne ale są tacy ludzie.
Wielu ludzi, którzy kupują tańsze słuchawki niż 2000-3000tyś słyszy różnicę dźwięku i co ciekawe jest muzykami, czy znaczy to że nie są audiofilami? Nie wszystkich stać na taki wydatek, niektórzy specjalnie oszczędzają inni nie mają cierpliwości.
 
M

Mushkin

Guest
Czy ja gdzieś napisałem, że ja jestem audiofilem? Po prostu z doświadczenia wiem, że żadne Manty, IBOXy i tanie Creative'y na poziomie HS czy Fatal1ty nie dorównają porządnym słuchawkom renomowanych firm. Ja sam jadę na Philipsach SHP 2500 od dwóch lat.. trochę mi to przeszkadza ale narazie na lepsze mnie zwyczajnie nie stać. Wiem tyle, że żadne "komerchy" nie będą lepsze. A od Creative'a wybroniła się tylko Aurvana Live! - ale to już inna bajka.

Wracając do tematu: miło by było gdyby autor się odezwał i napisał jaką ma kartę dźwiękową :)
 
W

wiemlepiej

Guest
Niby tak ale w przypadku tańszych słuchawek karta dźwiękowa nie odgrywa takiej roli. Wiadomo,że jak kupuje się słuchawki w cenie ok 1000 zł to jednak słaba karta nie pokaże ich możliwośći ale w przypadku słuchawek tak za ok 200-300 zł spokojnie da radę każda.
Odsyłam na dobrą stronę:
http://lepsze.co/ranking/sluchawki

Znajduje się tam obecnie ranking słuchawek na ten miesiąc. Możecie sobie zobaczyć jakie sprzęty obecnie są polecane.
 

songostylizator

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Warszawa
Proszę nie sugerować się określeniem słuchawek jako gamingowe bo one najczęściej mają płytki dźwięk ;) Od siebie z praktyki mogę polecić cuś takiego lub to :) Są one wygodne i mają szerokie spektrum brzmienia :)
 
S

serwor

Guest
Tutaj jest mowa o słuchawkach do grania w CS, takie słuchawki muszą miec mikrofon do komunikowania sie z innymi graczami w klanie czy w drużynie.

Ważne jest też aby było słychac z której strony nadchodzi przeciwnik.
 
N

Naxxramas

Guest
Zastanawiam się między Fatality HS-980 , Steelseries Siberia Neckband oraz Steeleseries 5H

Wszystkie, które wymieniłeś są świetne. Steelseries to marka tak dobra jak Logitech.
 
Do góry