Jakie są wasze fantazje erotyczne?

Grzybownik

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Ja dzisiaj planuje z fantazji zrobic czyn ;-) W koncu jesli wszyscy maja takie fantazje to warto je realizowac... tym bardziej ze zapowiada sie ciekawie :D
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
co Ty jadasz ze do rymu gadasz :p
faceci maja takie fantazje i dziewczyny tez, jak to jest ze skoro dwie płcie maja takie same fantazje, to pozostaja to nadla tylko fantazje????
No to ciekawe pytanie. Może szkoda im ubrań?

Poza tym takie zerwanie ubrania było by zbyt barbarzyńskie chyba? :phi:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
zalezy jakie zerwanie :p
trzeba zerwac tak zeby ubranie bylo w calosci i z umiarowana dzikoscia, wtedy nikomu nie bedzie niczego szkoda :D
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
tak zerwij z dziewczyny bielizne ktora kosztuje kilkaset zl to potem rownie dobrze mozesz popelnic harakiri :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
oj to pozniej nie chcialaym byc w skorze tego faceta jak dziewczyna wpadnie w furie, harakiri murowane :]
 

Grzybownik

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Oj tam zaraz w furie... jak zabawa bedzie udana to facet powinien zaprosic dziewczyne do sklepu po nowa bielizne ;-) Dla niej ... a posredno tez dla siebie ;-)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no wiesz tylko niektore rzeczy maja wartosc bezcenna, np. bielizna przywieziona skądś, albo jakas ulubiona bielizna wtedy ciezko zastapic taka rzecz :]
 

Grzybownik

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Albo bielizna od bylego chlopaka ;-) He... :lol:
No ale masz racje, wtedy to moze byc nie milo... podejrzewam ze w takim wypadku warto sie zapytac dyskretnie czy bielizna ktora ma byc zerwana z dziewczyny jej sie podoba lub czy ma jakas wyjatkowa wartosc :sexy:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
taaa i uwazaj ze potem dasz rade cokolwiek zerwac, jak dziewczyna pozna juz Twoje niecne zamiary :]
a jak bedzie miec bielizne od bylego to i tak Ci sie do tego nie przyzna :D
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
Za długi temat, żebym przeczytała wszystkie posty, więc w ciemno daję głowę, że takiej fantazji, jaką ja mam, nie opisała jeszcze żadna dziewczyna, bo tak zwariowanej dziewczyny, jak ja nie ma chyba na całym świecie :).
A fantazjuję sobie ... i to bardzo często, o sexie z dużo starszym ode mnie mężczyzną. Taki pomysł narodził się w mojej głowie już bardzo dawno, byłam jeszcze wtedy dziewicą, a wziął się stąd, że zdarza mi się często, że ojcowie moich koleżanek a nawet przyjaciółek, bardzo wyraźnie dają mi do zrozumienia, że mają ochotę na sex ze mną ... zdarzają się też tacy, którzy wprost to proponują. Pierwsza taka sytuacja była bardzo romantyczna, bo poszłam do przyjaciółki w momencie, jak jej tata był tylko sam w domciu. Chciałam od razu wyjść, ale poprosił, żebym chwilę została, bo chce mi coś pokazać ... i pokazał mi piękny złoty pierścionek mówiąc, że może być mój, jak chcę i równocześnie wziął mnie za rękę i patrzył prosto w oczy czekając na odpowiedź. Zrobiło mi się okropnie głupio, powiedziałam przepraszam i wyszłam, ale tej nocy niewiele spałam ... nie ze złości, tylko ciągle wyobrażałam sobie różne możliwe zakończenia tej sytuacji. Największą podnietą w tym wypadku jest dla mnie fakt, że mogłabym kochać się z mężczyzną mając świadomość, że gdzieś tam jest kobieta, która ma do niego wyłaczne prawo ... a on tu ze mną ... mniam. A najgorszą sprawą jest, że są to moje fantazje nie do zrealizowania ... wątpię szczerze, czy kiedykolwiek aż tak nisko upadnę. Chociaż ... był taki moment w moim życiu, że bardzo tego pragnęłam. Znaczy upaść tak nisko, żeby już nikt nie zechciał po mnie się schylić. To było po tym, jak porzucił mnie Ukochany zarzucając mi zdradę ...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
co do seksu ze straszymi facetami to chyba nie jestes sama, ja sie czasem zastanawialam jakby wygladal zwiazek z np 10 lat straszym ode mnie facetem, czy bylby dobry w łozku itp

hmm na mnie przewaznie zwracaja uwage panowie tak okolo 30-stki lub 40-stki :]

no ale juz mi dawno te fantazje przeszly
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
A ja bym się pobawił z jakąś młodą pielęgniarką...a najlepiej to z dwiema naraz...podobno w pewnym burdeliku takie rzeczy za niewielką dopłatą są do realizacji,ale to nie dla mnie...
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Na tym to chyba polega że się nie wie skad się to ma,no nie?Ja tak fantazjuję od dawna.A co do koleżanek to chyba by nie zrozumiały,kurczę z kobietami to ciężko mi się rozmawia na takie tematy
 

robobobo

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Moją fantazją jest sex ze starszą kobietą ode mnie, tzn max zadbana 45. Głupie moze jest to co napiszę, alę chciałbym spotkać taką biznes woman, która przygarnęłaby, kupiła mieszkanie, samochód itd. Hehehe na sponsoring to wyglada.... odwdzięczyłbym sie :D
 

Grzybownik

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Hej a ma ktos fantazje na tamet seksu/zabaw z pracownica/pracownikiem? Np. zabawa z sekretarka?
 
Do góry