Jakie są wasze fantazje erotyczne?

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Ja też fantazjowałam o seksie z nieznajomym :sexy:

No i mam takiego super doktora na studiach :sexy: Normalnie miodzio :D To z nim też mam fantazje :p
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
z neznajomym? jakoś mnie to nie pociąga nie wiem czemu.. jak narazie nie mam fantazji erotycznyh, trochę już zdązyłam wykonać ich ;) - chyba że coś mi zaraz przyjdzie do głowy.. bo jak tylko pomysle o pewnej osóbce to.. hmm..
 

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
No ja to napisałam tylko te fantazje, które nigdy się nie spełnią :D Bo oprócz tego to mam takie, które napewno wprowadze w życie :sexy: Dziś np jedną z nich :p
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
No wiesz.. boo eeeee jaaa nooooooooo.. :p

No bo jak by u Ciebie facet zjaiał się raz na miesiąc a może nawet rzadziej od stycznia to iwesz.. hehe ..


no powiedz.. :p

Podzieliłabyś się .. :D
 

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Ja to marze w końcu o baaaardzo długiej grze wstępnej (tak żadko jest)... Może z tą czekoladą, o której pisałam w innym temacie... No a później o konkretnej pozycji, bo już chyba z rok jej nie było :p Już mi się znudziła ta, którą on zawsze chce.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Bardzo długa gra wstepna?? tak ze dwie godzinki? czy jeszce dłużej? może całą noc?? hehe sama przyjemnośc dla nas kobiet :D

oj Ty musisz tak okężnie pisać?? o jakiej pozycji piszesz?? :p
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
eeee.. to nie dla mnie - mnie potem plecki by bolały :D ja jestem okropnie wygodnicka :D

Ale znowóz dawno nie miałam seksiku pod prysznicem.. hmm... chyba to wykorzystam.. :D

ale to dopiero za tzry tygodnie :(
 

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Ja ostatnio pod prysznicem miałam to w lipcu :p I przez to teraz w ciąży jestem :sexy:

Uwielbiam pod prysznicem, ale on nie za bardzo lubi... Nie chce mu się :p Woli w łóżku...
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Rozumiem że mam to wziąść jako ostrzeżeni e? :p

OOoo wygodnicki.. hehe

ja czekam aż się w sumie cieplutko zrobi, jeziorko, plaza :sexy:
 

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Oj tak... plaża... Mhmmm... Ale ciekawe czy w tym roku znajde na to okazje i czas :/

Nie... To nie było ostrzeżenie :) Tylko informacja :p Dzięki pryszniocowi będziemy mieć dzidziusia :D

A on zawsze był wygodny... Tak go rozpuściłam :p Już nawet skarpetki po nim wynosze :p A w łóżku to zawsze tylko jedną pozycje by chciał...
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
To ja proponuje żebyś teraz jak już to kąpać się tylko w wannie :D


Eh.. nenaidzę jak facet chce ciagle tak samo.. .. trochę urozmaicenia musi być.. pod warunkiem że potem będe cała i nie obolała, jak to czasem bywa.. :sexy:
 

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Dlatego ja już nie pozwalam na ciągle tę samą pozycje :p Wypróbujemy na nowo te stare i może wybierze sobie pare :D
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Mówisz? hehe.. gorzej jak nie.. choć podejrzewam że jak dobrze się do tego zabierzesz to już niepowróci do tych starych .. :p
 

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
No ja już się postaram ;)

Oj żeby zmienił upodobania, bo ja już mam dość tej jednej pozycji :p
 

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Monotonia jest okropna... Sama przez to wpadłam w rutyne i zapomniałam jaki seks może być przyjemny... Dlatego teraz się od tego wystrzegam :p
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
No i fajnie.. no ja musze z utęsknieniem czekać za każdym razem, ale szczerze mówiąc warto :p
 
Do góry