Jakie Pytania Was Najbardziej Nurtują ?

joasia_09

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Stargard Szczeciński
Witam was serdecznie :papa:
Napewno od dawna nurtują was jakies pytania na które nie możecie sami sobie odpowiedzieć ??!!
Otóż po to właśnie założyłam ten temat aby je rozwikłać ;) piszcie i odp na inne pytania !!! ;) Życze miłej zabawy :papa:
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Witaj! Pytań brak, napisz poprostu cos o sonie. Pozdrawiam!!!
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
Napewno od dawna nurtują was jakies pytania na które nie możecie sami sobie odpowiedzieć ??!!
Otóż po to właśnie założyłam ten temat aby je rozwikłać mruga.gif
Jaki jest sens istnienia Wszechświata? Co było przed jego powstaniem? I jeżeli było to 'nic', to w jaki sposób rozumieć to 'nic'?

Czekam na odpowiedź. ^^'
 

Kajet

;x
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
709
Punkty reakcji
0
Miasto
From?
Jaki jest sens istnienia Wszechświata? Co było przed jego powstaniem? I jeżeli było to 'nic', to w jaki sposób rozumieć to 'nic'?

Czekam na odpowiedź. ^^'

tez mnie to zastanawia, albo jak to bylo jak nas nie bylo przed moim urodzeniem jak bedzie po smierci :p
 

Paulincia

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Bielska_Białej
Jaki jest sens istnienia Wszechświata? Co było przed jego powstaniem? I jeżeli było to 'nic', to w jaki sposób rozumieć to 'nic'?

Czekam na odpowiedź. ^^'

Ja tez bardzo często się nad tym zastanawiam, albo co by było jakby świata nie było? No nic a co to jest to nic? i tak zamyka się błedne kołko myślenia. Pozdrawiam :papa:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Dlaczego wszyscy ludzie nie wyglądaja tak samo... moze wtedy bralibysmy pod uwage charakter... ?
 

Siwek

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
...in my way...
Ja mam raczej pytanie czy wierzycie w reinkarnacje? Bo znam wielu WIERZĄCYCH ludzi, którzy w nią wierzą.
No i standardowe pytanie : co bedzie po śmierci? Jak wygląda niebo a jak wygląda piekło?
Tyle, że na te pytania nikt nie nza odpowiedzi...
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja mam takie pytanie do moderatorow : czy temety ktore zostaly zamkniete zostaja w późniejszym czasie usuniete? Pytam z ciekawosci :)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja też chciałabym wiedzieć jak to będzie po śmierci??
I jeszcze ciekawa jestem jak by to było, gdyby nie było świata....

Joasia tak się deklarowała, ze odpowie na pytania, ale coś się jej do tego nie spieszy...
 
Do góry