Jakie preferujecie Glany

blackandwhite

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Małopolska, Gorlice
glany mam 10 zwykłe czarne ;) Jak na swój młody wiek przeszły niemało ;) Wędrówki, koncerty, i kopanie co wpadnie pod buta :D

a 3 dziurkowce są okropne, dla mnie porządne glany to glany za kostke.
 

freya

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
z piwnicy
Pozwolę sobie zacytowac fr. pewnej piosenki "Tylko czarne glany są naprawde funny"
jeśli chodzi o moje glany to sa czarne firma Steel
 

justis18

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
EEEEeeee...nigdy nie miałam glanów na nodze ;] a wygodne są chociaż?? Chyba troche ciężkie?? hihihi a w lecie nie gotuje wam się noga w nich?? :D
 

ciemne słoneczko

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
znienacka
Najzwyklejsze w świecie, czarne, z domu handlowego:) . Ciężke są, owszem, ale idzie się przyzwyczaić. W lecie noga mi się w nich nie gotuje, bo ich w lecie nie noszę :)
 

Trucizna

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Ja mam Stilla zwykłe czarne.
A przeszły naprawde bardzo wiele szczególnie po ostatnim koncercie:D
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
A ja mam czarne HD-ki, które przeżyły już tyle koncertów i innych przygód, że są dla mnie niezastąpione :) Mam je już ładnych parę lat, ale nie zmienię, nie ważne, że wyglądają jakbym biegała w nich po polu minowym, są cudowne i tyle :D
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
6 albo 7 rok mam KMM czarne

Ktos pytal czy sie noga w nich nie gotuje... no jesli zalozy sie je w upal ... :D
Owszem są ciezkie, ale idzie sie przyzwyczaic... osobiscie lubie czuc , ze mam cos na nogach.
W terenie spisuja sie rewelacyjnie ( jak dla mnie ;) )
A no i nie sa zbyt zdrowe jesli chodzi o staw skokowy
 

kastaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Betonowy las
Kiedyś, jak jeszcze jarałem się całą tą subkulturą metalową, miałem Grindersy.

Szkoda, że miałem wtedy 12 lat i musiałem nosić rozmiar 39.
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
mam. zwykle czarne 10 z bazaru :p
maja 4 lata,troszke poobdzierane,nosze tylko w zimie,nie wyobrazam sobie glanow w lecie... :D
na codzien - dla mnie zbyt niewygodne.
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
ja zawsze chciałam mieć,ale jakoś ostatnio chęć na nie mi przeszła ;P zadowalam się na razie trampkami :)
 

ina666

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
heaven
ja mozna nie lubic glanow? glany so boskie...ja mam czarne firma Steel.i sa swietne.Ciezkie ale fajne uczucie chodzic a takich buciorach^^ no i sa piekne co najwazniejsze^^
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Kurde. Ja się nie mogę doczekać jak ię wakacje skończą żeby połazić w moich glanach :D Jakoś je polubiłam xP no i muszę w końcu je rozchodzić. A w lato nie będę się kisić w glaniorach :p Jak kto woli ale ja nie chcę ^^
 

liwus

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
-=OLSZTYN=-
Ja mama zielone grindersy , poza tym miałam tez bordowe oraz pomaranczowe i niebieskie martensy...
Ale teraz pozostały mi tylko zielone i nosze je jedynie od czasu do czasu w zime..po porstu wyroslam juz z tego..ehh..ta starosc :)
 

glaniasty

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Uwielbiam glany. Chodzę w nich przez cały rok, nawet latem i jak jest 40stopni to też. Mam zwykłe czarne glany Steel 10-cio dziurkowe. Wg glany to obuwie na każdą okazję. Jeśli chodzi o 3 dziurkowe glany to uważam że to brzydactwo. Wg mnie prawdziwe glany to te które mają 10 i więcej dziur.
Co sądzicie o ludziach chodzących w glanach przez cały rok i 40 stopniowym upale?
 
Do góry