Jakie preferujecie Glany

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
myslo
A ile na nie wydałeś?

Ja właśnie rozglądam się za nowymi glanami..

Która firma jest wg was najlepsza? :p
 

glaniasty

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Coś ostatnio nie ma ruchu na forum. Nie powinniśmy zapominać o glanach. Może dam jakiś temat. Niedługo kończy się zima i dla wielu będzie to również koniec sezonu na noszenie glanów. Czy wy prestaniecie latem nosić glany i zaczniecie chodzic w trampkach czy nadal bedziecie nosić glany? Ja osobiście uważam, że glany to obuwie na cały rok. Nawet jak czasem jest w nich gorąco i niewygodnie latem to wg mnie nadal nalezy je nosić bo są to glany. Jak czuje, że mnie coś obciera i miałbym ochote na zdjęcie butów to przypominam sobie, że są to glany i noszę dalej, bo ból zadawany przez glany jest nagrodą i poza tym jest bardzo przyjemny.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
glaniasty..
No ja jestem za noszeniem glanów przez cały rok ;)

Może z wyjątkiem tych naprawdę gorrrrących dni.. ^_^
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
O, ja bym sie chyba w nich ugotowała... Bardzo mi sie pocą nogi :lol:
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
A ja okrągły rok, chodzę w glanach. nawet w lato..
No okej może z wyjątkiem dni na plaży ale ogólnie to gdzie się tylko da :p
 

Supamolly

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
... i dokąd?
w lato glany najlepsze ;) ja mialam moje pierwsze bazarowe czarne klasyki ale 3 sezony uchodzily i przetrwały dwa obozy harcerskie, z czego jeden w ciezkich warunkach lesnych :D a od 2 sezonów mam Steel'e wlasnie te: http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-18...iurek-1060.html wyglada znacznie lepiej z przetarciami zrobionymi przeze mnie :p a to sie gdzies kopło, tu jakas dziurka :p hehe ;) polecam ta marke!
 

glaniasty

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
A jak sądzicie, w jakim wieku można zacząć noszenie glanów? Nie wiem może w wieku 12 lat, albo juz nie wiem ilu. Noi, od którego roku życia wy nosicie glany?
 

Supamolly

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
... i dokąd?
Ja zaczełam w wieku 15 lat? jakoś tak, w sumie znam 12 latka który chodzi w glanach, ale niekorzystnie to na nim wyglada, bo sa za ciezkie do jego masy ciała, strasznie nimi szura, wydaje mi się, że to zależy od masy ciała, bo jednak glany lekkie nie są :)
 

Torrance

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Sin Land
Czarne, ewentualnie przypalane na biało, HD-ki, czerwone lub białe sznurówki, marka- Wojas.
 
Do góry