Jakie piersi podobają się mężczyznom?

Froggyfrog

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
dolnośląskie
Ja dla ułatwienia dodam.. :D
piczd315ws.jpg


Hihi to zdjecie duzo ulatwia... Ja mam 3... tak mysle na oko. A myslalam ze jestem na koncu wszystkich piersiastych list.. jednak nie jest ze mna tak zle:).
 

Darker

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z nieba
Hhihh... zabawny temat. Mówie wam, jak długo łażę po różnych forach to jeszcze takiego nie spotkałem. :D

zielonooka, gratuluję odwagi, szkoda tylko że nie zdążyłem zobaczyć zdjęcia. Ale nic nie szkodzi...
Mój ideał jak większości znajduje się gdzieś w granicy 4.
Pozdro
 

rocky1

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
śląsk
Uważam ze liczy sie głównie krztałt,a wielkosć zalezy od wielkosci ciała,całosc musi pasowac.mysle ze 4 jest w sam raz.
aha wazne zeby były naturalne!
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Mi się wydaje, że mam tak pomiędzy 3 a 4... Ale jeszcze mam trochę czasu, żeby do 4 dobić :D
 

serenity88

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
ja mam 4 :D raczej nie wstydziłabym się ich sfotografować. Tylko teraz pytanie: po co je fotografować? :] żeby inni sobie mogli popatrzeć? :D heh wystarczy jak moja połówka będzie się nimi zachwycać :D :sexy:
 

yahretzkee

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wa-wa
Mój ideał: nr 3 - 4. Zdecydowanie. No i jeszcze 5 się może załapać. :)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja mam zdecydowaną 3 :p ja tam bym się nie pogniewała jakbym miała 4 :D no, ale co zrobić :p najważniejsze, ze mojemu miśkowi się podobają :p
 

bashra

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
mam wiedzieć?
Ideał jest tak pomiędzy 3 a 4, przy czym dość ważna uwaga: nie za duże sutki, a i tak najładniejsze piersi ma mój Aniołek :p mimo że ona na nie non stop narzeka, że mogłyby być trochę większe, a zwłaszcze na to że są minimalnie nierówne, ale tylko ona jest w stanie to uchwycić
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Tym sie nie nalezy przejmowac... kobiety zawsze cos sobie ubzduraja i znajduja jakies wady nawet jak facet jest w niebowiezty :D

skupmy sie na podziwianiu tych cudenek a one jak chca niech sobie marudza :lol:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no niby tak, ale nic nie jest doskonale i az sama sie sobie dziwie, ze przestalam sie doszukiwac wad :]
 
Do góry