Jakie piersi podobają się mężczyznom?

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
a moze by tak wiekszy zoom i troszke skąpiej :D :D nie zebym był jakims zbokiem ale tak jakos lepiej :)
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Jako dziołcha??? :D:D Jo je Milusia ze Ślunska !! a nie dziołcha :p
Zresztą zdjecie i tak fatalne :p - nie ma co ukrywać... a to pewnie dlatego że jam tez nie IDEALNA :p

Ważne żebym sie podobała TEMU KOMUŚ JEDYNEMU - reszta to juz abstrakcja :p

KeRiO - no i własnie dlatego ze nie jesteś ZBOCZUCHEM - nie chciej wiecej bo i tak nie dam :p
 

piernik

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ełk
Milusia i czemu się wstydziłaś? Takim ciałem i piersiami trzeba chodzić i się chwalić dla innych dziewczyn ;) fajne kobity są na tym forum - nie takie jak w mojej miejscowaści - zakonnice
 

Nivcia

(= *Skromna duszyczka* =)
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
300
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ze ślicznej wioski :P
Nie no, ja tu widze ze coraz wiecej dziewek zamieszcza zdjecia swoich pieknych czesci ciala...hmm..moze i ja sie skusze i poczytam cio o moich piersiach bede pisac faceci :p :p
 

zielonooka23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
ja ogolnie nic do swoich nie mam, ale jak patrze na inne to tak jakos mi sie smutno robi, ze faceci wola zawsze TE wieksze...nooo a ja mam takie tyci tyci ale nie ma co...wszyscy mnie pocieszaja, ze moze urosna ;)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
widze ze obserwatorow tego tematu jest bardzo duzo :D dziewczyny czekamy czekamy na wasze piekne walory :)
 

piernik

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ełk
nie no zaczynam miec przy was kompleksy... sad.gif
Greeneyes masz boskie ciało i piersi również. Nie masz czemu popadać w kompleksy :) sądze, że jakbyś uczyła się w mojej szkole zakochałbym się w Tobie ;)
Nivcia prosimy ;) odwagi...
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
ja ogolnie nic do swoich nie mam, ale jak patrze na inne to tak jakos mi sie smutno robi, ze faceci wola zawsze TE wieksze...nooo a ja mam takie tyci tyci ale nie ma co...wszyscy mnie pocieszaja, ze moze urosna ;)

z cyckami to jest tak jest to warstwa tluszczowa jezeli przytyjesz to urosną, podobno dobry facet tez dobrze dziala na walory kobiece ale to juz prywatna sprawa :) male nie znaczy ze gorsze :eek:k:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
milusia nie ze cos ale jakbys stanęła troche bardziej pod skosem do obiektywu było by naprawde cool ;)
 

Alhymyk

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
TU i TAM (Chełm)
Odnosze troche głupie wrażenie ,że te forum miało troche inny temat niż zdjęcia. Ale cuż różni ludzie ,różne potrzeby.ten sam ***** :p A co do tej hmm.. tabeli dobrze temat opisującej to uważam ,że najlepsze są od 3 do 5 reszta to trochi bida ,ale jak kto woli
 
Do góry