Jakie piersi podobają się mężczyznom?

Adaspiano

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łomża
Kurcze, wczoraj wieczorkiem mnie nie było, a tu tyle fajnych fotek doszło, ja to mam szczęście.
A co do tych zdjęć, to Gratulacje Dziewczyny :eek:k:
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
mnie też wczoraj nie byó tyle że cały dzień, bo byłem na wycieczce klasowej i wróciłem bardzo poźno :D
a tu proszę tyle fajnych zdjęc :p
 

Nivcia

(= *Skromna duszyczka* =)
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
300
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ze ślicznej wioski :P
Wow nio to widze ze juz glupi by bylo jak ja bym tego zdjatka nie zamieścil tyle panienek juz sie "odwazylo"
Ok teraz sie postaram i szybciutko zorbie zdjatko i zalacze :p mm..ciekawego jaka bedzie opinia jury :p
:p Caluski :*
 

zielonooka23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
Wow nio to widze ze juz glupi by bylo jak ja bym tego zdjatka nie zamieścil tyle panienek juz sie "odwazylo"
Ok teraz sie postaram i szybciutko zorbie zdjatko i zalacze :p mm..ciekawego jaka bedzie opinia jury :p
:p Caluski :*

Nivcia to czekamy na twoja fotke :)
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
Nie wiem czy spodoba Wam się ten pomysł, ale można by było zrobić konkurs na najlepszą foteczkę, zgłoszenia były by przyjmowane do jakiegos terminu potem przez tydzień głosowanie...co o tym myslicie?
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
Nie wiem czy spodoba Wam się ten pomysł, ale można by było zrobić konkurs na najlepszą foteczkę, zgłoszenia były by przyjmowane do jakiegos terminu potem przez tydzień głosowanie...co o tym myslicie?

KOnkurs fotek ale Jakich :D ??
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
Fotek takich jak w temacie.....a nagroda to satysfakcja, dobra zabawa i uznanie forumowiczów...
 
Do góry