Jakie odżywki

ByQu

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
Potrzebuje porady
Wzrost;179cm
Waga;100kg
Biceps;38cm

A więc jestem przy kości.
ćwiczę już 3-4 miesiące i bez rezultatów chciałbym przybrać mięśni przy 100kg trenuje judo od 4 miesięcy,dobrze by było gdybym został przy tej masie 100kg.
I nie jestem pewien jakiej odżywki zażywać żeby szybko zobaczyć rezultaty :D
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Jeśli chcesz przybrać tylko na masie mięśniowej, to się zaopatrz w gainer. To odżywka węglowodanowo-białkowa. Dają dużo energii i są dedykowane osobom które tak jak ty chcą nabrać mięśni. Jak będziesz kupował, to zwróć uwagę na stosunek białek do węglowodanów, zawartość witamin i jakość białka (najlepsze pełnowartościowe). Na WYMODEROWANO masz zakładkę gainery i tam jest cała masa różnych producentów. Jak chcesz żeby ktoś ci fachowo doradził, to zapytaj w tym sklepie, coś ci dobiorą, bo znają się na rzeczy.
 
P

papryka9

Guest
To fakt na WYMODEROWANO znajdziesz bardzo dużo garnierów. Mam jednak wątpliwości czy one naprawdę są tobie potrzebne. Przecież ty juz jesteś ogromny:) Może lepsza będzie l-karnityna, bo będziesz nadal budował mięśnie,ale spalisz zbędny tłuszczyk
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
przy twojej wadze to zapewne w większości tłuszcz, dieta na spalanie + aeroby, a nastepnie po zrzuceniu tluszczu robienie konkretnej masy.
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Jeśli chcesz przybrać tylko na masie mięśniowej, to się zaopatrz w gainer. To odżywka węglowodanowo-białkowa. Dają dużo energii i są dedykowane osobom które tak jak ty chcą nabrać mięśni. Jak będziesz kupował, to zwróć uwagę na stosunek białek do węglowodanów, zawartość witamin i jakość białka (najlepsze pełnowartościowe). Na WYMODEROWANO masz zakładkę gainery i tam jest cała masa różnych producentów. Jak chcesz żeby ktoś ci fachowo doradził, to zapytaj w tym sklepie, coś ci dobiorą, bo znają się na rzeczy.


Daj se juz spokoj z tym reklamowaniem tego sklepu. Odzywki rownie dobrze mozna kupic na allegro ale i tak najlepiej gdzies w sklepie normalnym.
Poza tym po 3 miesiacach wcale nie trzeba zadnych dodatków. Jesli nie widac wogole rezultatow to jest błąd w treningu lub diecie.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
otóż to. ostatnio wszyscy zaczęli jakoś zawzięcie doradzać sklep hellhound który ma śmiesznie wysokie ceny, rozumiem ze dostajecie jakaś kasę za doradzanie, ale proszę spamować gdzie indziej.
Śmieszne jest tez to ze ciągle śle raporty o spamowaniu tego ów sklepu i w rezultacie nie zauważyłem nawet skasowania owych postów.
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
otóż to. ostatnio wszyscy zaczęli jakoś zawzięcie doradzać sklep hellhound który ma śmiesznie wysokie ceny, rozumiem ze dostajecie jakaś kasę za doradzanie, ale proszę spamować gdzie indziej.
Śmieszne jest tez to ze ciągle śle raporty o spamowaniu tego ów sklepu i w rezultacie nie zauważyłem nawet skasowania owych postów.
Tez wysłałem raport. Bossy jak bedziesz mial chwile to zajrzyj do działu trening :)
 

mafefka

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
112
Punkty reakcji
5
Tak jak poprzednik napisał.
Najpierw zrzuć co nieco, dopiero potem bierz się za wyrabianie mięśni, bo z tłuszczu tego nie zrobisz.
Polecam jakieś suple zakupić dla efektów.
 

MateuszI

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Bez odpowiedniej Diety niczego nie osiągniesz. Najpierw dieta i odpowiednie odżywki redukujące tłuszcz. Przy twoich warunkach lepiej zrzucić 10kg i mieć lepszą kondycje i sprawność. A masa wróci ale z mięśniami.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
leci raport za reklamowanie swojego sklepu
 
Do góry