Jakie odzywki- prosze o pomoc

JDymek

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam, mam 17 lat, ok.185 cm, ok. 70kg moze troche mniej. cwicze nieregularnie od niecałego roku i prosze aby ktoś mi pomógł wybrac jakas odzywke badz kreatyne aby miesnie mi fajnie rosły i przybrac troche na wadze- myślałem o ok.80kg bez duzego brzucha. zaczełem cwiczyc teraz regularnie. cena nie gra zbytniej roli ale chciałbym zeby nie była wygórowana. dodam ze w tym okresie 'cwiczen' nie zauwazyłem duzych efektów.
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Boś michy nie trzymał. Postaraj sie o diete, do tego może Ostrowie WPC 80 ? a po paru miesiącach kreatyne np. Olimpu albo Treca
 

JDymek

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
co to jest ten ostrowiec?? dodam jeszcze ze pale papierosy ale nie wiem czy jest to istotne
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Ostrowia WPC 80 jest to białko, ale ty się bardziej interesuj dietą a nie odżywkami.
 

JDymek

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
tylko ze co do diety to bym musiał specjalne produkty kupowac i jesc je a jem to co chce i nie patrze co ile ma bialka itd. co prawda po treningu zawsze jakies jajka, kiełbasa itp.
 

qboll

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
wlkp
uwierz że bez diety nie osiągniesz nie wiadomo czego. kreatyna napewno doda ci siły ale bez diety o dobrej masie możesz pomarzyć . pozatym rzuć fajki to napewno przytyjesz fajki zmniejszają apetyt a organizm zamiast dostarczać energii do mięśni zużywa ją na detoks organizmu.
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
tylko ze co do diety to bym musiał specjalne produkty kupowac i jesc je a jem to co chce i nie patrze co ile ma bialka itd. co prawda po treningu zawsze jakies jajka, kiełbasa itp.


Sam sobie odpowiedziales na swoj problem. Ogranisz szlugi bo zmniejszaja laknienie. To wazne by jesc 5-6 w miare zbilansowanych posilkow.
 
Do góry