jakie najlepiej ściagnąc kodeci?

Zybi25

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Mam mały problem po pracy z filmikiem w adobe premiere 1.5 kiedy go eksportuję za pomocą kodeca mpeg1 rozchodzii mi sięgłos w stosunku do obrazu. Obraz zwalnia w pewnych momentach. Pierw myśłałem że to wina pewnych efektów wideo, albo mojego systemu operacyjnego. Ale próbowałem wyciąc kilka efektów przeinstalowałem też windowsa i to samo cały czas. Późn jiej spróbowałem wyeskportować przez mpeg1- svsd i było ok ale akurat w tym kodecku nie można usatwaić sobie szerokości i wielkości wideo jest standardowa no i jakiość eksporowanego materału jest gorsza niż w przypadku mpeg-1. Jakie najlepiej sćiągnąc kodecki aby rozwiązać tenn problem?? Aktulanie mam ff-dshow z 2006 ac3 fi\ter i te standaroswe z windowsa xp?? Może ktoś miał już podobne problemy?? :niepewny:
 

atom2004

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Studzionka City :D
Zgadzam sie z przedmówcą.

kiedy go eksportuję za pomocą kodeca mpeg1 rozchodzii mi sięgłos w stosunku do obrazu.

Rozumiem, że przy oglądaniu jakiś filmów masz to samo? Bo jak mialem właśnie ac3 filter to mi sie tak robiło, ale głos nie nadążał za obrazem albo spowalniał. Zainstaluj K-Lite i powinno śmigać :D
 

Forrest

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
235
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Wrocław
Jak masz mocno zamulonego kompa, to nawet mając kodeki możesz mieć ten sam problem (ja tak miałem).
Najlepiej zainstalować jedną, a porządną paczkę kodeków (bo jak jest ich zbyt wiele, to też fiksuje obraz) polecam tą, wymieniona wyżej.

Możesz ją ściągnąć ze strony http://www.underpl.org/
 

weroncia

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr???
Ja mam zestaw kodeków Divx dla windowsa xp i nawet na mojim roz:cenzura:ym do połowy kompie wszystko chodzi
 

HeadShot

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2006
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
34
'kodeci' rotfl

'Kodeki jak cos' :p Polecam XP Codec Pack :)
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
ostatnio po formacie zainstalowałem sobie
1.nimo codec pack
2.ffdshow
3.oggds coś tam
4.taki ten kodek do odtwarzania rmvb

jak pomyliłem literki w nazwach to z góry przepraszam

ale do rzeczy
o dziwo na tym zestawie chodzi mi wszystko tak jak powinno
 
Do góry