Jakie miejsca polecacie nad naszym morzem?

acidation

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2010
Posty
65
Punkty reakcji
1
w tym roku byłem we władysławowie i z czystym sumieniem mogę polecić - jest wszystko,czego dusza zapragnie ;)
 
K

Klaudia192

Guest
Ja polecam Sopot, nie dość, że jest pięknym miastem to nie brakuje tam hoteli, jednak jeśli chodzi o te tańsze, to dobrze zarezerwować sobie miejsce stosunkowo wcześniej. Aktualne cennik obiektów noclegowych z Sopotu można znaleźć tutaj topnocleg.pl Ja w tym roku wyszukałem sobie przytulny i tani motelik w Zakopanym, właśnie na tej stronie. Bazę mają naprawdę dużą, więc w sumie jest to szybki sposób żeby znaleźć coś naprawdę fajnego.
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Sopot ok, jeśli szukasz imprezowego miejsce. Nistety żarcie, noclegi drogie i słabe.
 

tosiek23

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam
Ja osobiście bardzo lubię spędzać czas we Władysławowie i tobie też to gorąco polecam. Jeśli potrzebujesz dobrego pola namiotowego to w Chłapowie na granicy z Władysławowem jest kemping Lazurowe Pole leży jakieś pięć maks dziesięć minut drogi od morza , jest tam spokojnie i czysto wiec myślę że i ty i dziewczyna bylibyście zadowoleni.
 

Turystka_ja

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wszystko zależy od tego, jak chcemy spędzać czas nad morzem. Dla osób, które chcą pozwiedzać, wziąć udział w jakichś wydarzeniach oraz pobawić się na imprezach, dobrym rozwiązaniem będą większe miasta: Trójmiasto bądź okolice, Kołobrzeg, Mielno, Władysławowo. Jeśli jednak ktoś pragnie odpoczywać przede wszystkim na plaży, bardziej spokojnie, warto wybrać mniejszą miejscowość typu Darłówko, Rowy, Chłopy itp. :)
 

Olivka20

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Chłapowo - stosunkowo spokojnie na plaży a blisko do Władysławowa jakby ktoś chciał poimprezować
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Jastarnia :) Byłam kilka lat temu i spodobało mi się. Fajnie jest też na Helu.
 

MargoHT

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Kilka razy byliśmy w Sianożętach w ośrodku Bursztyn, Jak ktoś lubi spokojną okolicę i szum morza za oknem to tam to znajdzie.
 
B

Basia K

Guest
Pobierowo, Rewal, Sarbinowo.. szczególnie to ostatnie mi przypadło go gustu, wyjątkowo miło spędzony czas z rodziną. Pojechaliśmy wypocząć i to miejsce spełniło nasze oczekiwania.
 

Walencja1

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem Jarosławiec jest bardzo ciekawą miejscowością do odwiedzenia ;) Byłam w zeszłym roku i miło wspominam swoje wakacje. Na pewno jeszcze tam wrócę.
Podobała mi się szczególnie klimatyczna przystań rybacka, latarnia morska.
W pobliżu są piękne nadmorskie klify. Polecam maniakom fotografii ponieważ dają nieskończone możliwości na ciekawe zdjęcia.
 

elak

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Łeba jest fajna, o ile ktoś lubi spędzać czas głównie w Mieście. Na plaży (zwłaszcza w weekendy to nie ma gdzie koca położyć, nie mówiąc o parawanie). Ja zapraszam do Ustronia Morskiego. Turystów w sezonie też wielu, ale z pewnością plaża czystsza i miejsce każdy znajdzie dla siebie. W pensjonacie Impresja z uwagi na to, iż będzie to debiut objektu - w czerwcu obowiązują promocyjne ceny.
 

GoskaFracka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
Gdynia moje miasto:D Ale tak na poważnie, polecam Gdynię, ponieważ wszędzie jest blisko :) poza tym w wakacje można zorganizować sobie dodatkową atrakcję - wycieczkę promem wodnym na półwysep.
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Ja uwielbiam Jarosławiec, Rewal i Niechorze :) zawsze z chęcią tam wracam..
 

ines91

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
imprezowe: Mielno, Trójmiasto, Kołobrzeg, Międzyzdroje
Spokojne i przepiękne: Mrzeżyno, Niechorze, Kąty Rybackie, Dębki :)
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Ja bardzo polubiłam Trójmiasto, jest tam wszysko czego mi trzeba. Plaża, sztuka, wydarzenia, zabytki, a spokój można znaleźć już 20 minut drogi od Gdyni np w Rewie.
 
Do góry