Jakie macie sposoby na handrę?

HerNameIsGosia

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Centrum
Jak sobie radzicie z nagłym zepsuciem nastroju? Co poprawia Wam humor?

Mnie właśnie dziś dopadł taki ciężki stan, no i cóż nic tylko płakać się chce ;( A nawet powodu żadnego nie ma i tak sobie szukam dziury w całym :smutas: <_< Pozdrawiam :papa:
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
słodycze słodycze słodycze :D i metal! :D hehe zazwyczaj nie słucham metalu ale na doła jest najlepszy :]
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
nie bylo juz tego tematu :D :D :D???
siata, impreza, spacer, znajomi
albo jakas wodeczka z towarzychem ;)
 

HerNameIsGosia

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Centrum
Na muzykę może jeszcze dałabym się namówić :lol: ale za słodycze podziękuję, bo nie jadam :)
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
a ja płacze. ale nie poprawia mi to humoru wcale a wcale ;)

chyba najlepiej wyjść gdzieś ze znajomymi, napić się piwka wyszaleć. opcjonalnie pójść spać.

a mi osobiście pomaga muzyka. bardzo głośna muzyka
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
tak muzyka i taniec wtedy można wyrzucić z siebie wszystko co nas męczy ;)
a oprócz tego (tylko jeśli ktoś lubi) polecam lody z bitą śmietaną i różnymi słodkimi dodatkami :D
 

pussycat

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
czekolada:) przede wszystkim lub muzyka jakaś fajna wesoła:) albo spotykam się z przyjaciółką.ona zawsze poprawi mi humor
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
a co tam - dorzuce sie :)

1. Ja wsiadam do auta i jade przed siebie, oczywiscie wlaczam muzyczke no i jestem sam na sam z moimi myslami - czuje sie wolny :).
2. Jesli dolek mnie lapie o pozniejszej porze to ... zwyczajnie ide spac :D
3. Ide na dyskoteke
4. Ide sie zmeczyc fizycznie (pilka nozna / silownia)
5. Czasem (a co mi tam - pograze sie z moja meskoscia :D) lacze pkt 1 z wizyta w jakiejs galerii i w rezultacie zakupy hyhyh - zwykle cos dobrego do jedzenia i do ubrania. Choc pierdół ewidentnie nie lubie kupowac - jak cos wpadnie w moje oko to ok - uznaje to za sukces bo jestem wybreda i nie lubie na pusto ze sklepu wracac - jak juz jade do sklepu to nastawiam sie na kupno. Zreszta, w sklepach mozna piekne kobiety spotkac, a to akurat zawsze mi poprawia nastroj :)

Ogladac wystaw nie lubie - akurat to mnie irytuje :D Porownalbym to do lizania lodow przez szybe. Albo chce loda (i kupuje), albo nie :p

W zasadzie to rzadko miewam doly, najczesciej maja one jakas przyczyne i zwykle to nia staram sie wtedy wyeliminowac :)
 

disip

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Hmm... Ja jeśli mam doła, biorę poduchę i dre się w nią tak mocno, żeby wreszcie było to słychać ( :p ). Naprawdę działa. Po chwili przychodzi do mnie moja psina, głaskamy się... Wtedy nie wiem czemu, mam taką wieelką ulgę, że ktoś mnie wysłuchał, zna mój problem (choć nie mowiłem tego, a w dodatku "słuchaczem" był mój piesek - Donald ;))
 

HerNameIsGosia

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Centrum
A no cóż nie ma z tym lekko <_< ja nie będę oryginalna, ale zawsze płaczę aż wkońcu mi sie odechce i dopiero później biorę się w garść :eek:czko: to pomaga chyba najlepiej, a potem od razu poprawia się humorek :lol:
 

Julia50

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Sposób na chandrę...? Gorąca czekolada wieczorem z wesołą książka. Przyjaciel. Dbac aby w pokarmach było dużo magnezu. Orzechy, kakao, czekolada.
 

evae

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
Mi pomagają:
1. słodycze :D
2. zakupy, chociaz jak nie mam humoru, to kieruje sie do wieszaków z kolorami: czerń, braz
3. wyżalenie sie przyjaciółce
4. czasmi musze zjeśc cos obrzydliwego, np kanapka z sosem czosnkowym, serem i znowu sos, ser, sos, kiełbasa i sos, tak mnie zendli,ze juz nic nie jest wazne
 

iluvromance

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Radomsko
Sama chcialabym znac taki sposob! Moim jest zajadanie tego stresu slodyczami itp ale absolutnie nie polecam! :p Pomaga tylko na chwile, a juz po tej chwili jak sobie pomysle jak bardzo te slodycze zaszkodzily mojej figurze to znow mam dola :D Piękne kółeczko, co? Zakupy pogarszają humor, przynajmniej mi. Pozostają jedynie przyjaciele, jesli sie ich ma :]
 

Happiness

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
^^Nibylandia^^
Hmmm...ja włączam sobie piosenki z filmu Mamma Mia..zaraz cche mi się śmiać xD Kto widział filllmm..ten wie;) Pozdrawiam..
Pe.es Na Przygnebienie dobrze działa czekolada;) Ale w małch ilościach...bo kalorie lecą;P xD
 
Do góry