Jakie Macie Łącza ?

MHz

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Wiek
18
internet cable T1 czyli 1,6 mbps w obydwie strony jedna empetrojka 5mb 30 sekund :p

a film 700mb 2 godzinki :)
 

Cokolwiek

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
253
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Radiowka :/ 512 Kb/s a noca nawet 1024 :D-bez oganiczen
ALE:
-blokada niektorych portow :/
-jak cos sie sciaga to czesto neta (wredny Administrator) rozlacza (w dzien jak jest duzo userow) :/
palce za to 55 zl miesiecznie :/ to tak sobie bo w Krakowie mialem lacze 1 megowe za 50 zl caly czas bez zadnych krzakow.
 

bibi1991

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnobrzeg
Ja mam neta od takiego gościa, z BearShare jak zauważyłem zasysa mi z prędkością 512kb/s do 4mb/s... chyba szybki :sexy: :] bez ograniczeń prędkości... płacę 25 zł/mies... LOL
 

Marcin1992

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2006
Posty
256
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Elbląg
Ja kurde mam łącze z dialogu 128kb\s i zamiast 128kb\s mam 115kb\s zdzierstwo :p
płace tak gdzieś około 30 zeta ale mam limitowany dostem do internetu 150 gdzin miesięcznie
nie powinni dać całodobowego.. na sponsoring ich stać a na neta dla ucznów nie ma ;)

Ja mam neta od takiego gościa, z BearShare jak zauważyłem zasysa mi z prędkością 512kb/s do 4mb/s... chyba szybki :sexy: :] bez ograniczeń prędkości... płacę 25 zł/mies... LOL

dobry net masz :)
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Radiówka, gościu mieszka prawie obok, syn mojej nauczycielki :lol:
11 mb/s... ale to tylko taka pierdoła :p
bo :cenzura:y podali jaką najszybką prędkość osiąga :]
i 60 złoty miesięcznie :]
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A ja mam emil junior 160 kbps :( chociaż tyle że ograniczen nie ma :D ale gry i tak dre czasami z neta :p
 

Loe

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Dialnet DSL 256

Ostatnio zastanawia mnie jedna sprawa. Jest darmowy internet satelitarny, udostępniany na jakimś kanale, osiąga się tam okolo łącze około 10mb , czyli ściąga jakieś 1,25 mb/s . Niestety ma to wady, przez satelite, można tylko pobierać dane, ale nie można wysyłać, czyli nie można z niego korzystać. I tutaj pytanie do speców : kupiłbym jakiś tuner cyfrowy, byle by miał podłączenie do kompa, ściągać już moge, i mój internet DSL, służyłby tylko do wysyłania danych, czy da się zrobić 2 połączenia, jedno odpowiedzialne za pobieranie danych , a 2 za odbieranie ? . Dodam , że internet z satelity jest w 100% darmowy, więc to byłby niezły interes.
 

serfer

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
35
No bosko
Ja mam 4mbps i dziele je max z 26 osobami jednoczewsnie czyli najnizsze osiagi to ok 150kbps
Iplace jedyne 30 zeta mies. :p :p
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Czytam te wasze łącza... i ja pierdziele... Gdybym ja miał 1mb łącze... to omfg... Bym założył skelp z pirackimi grami :D U mnie emule i inne programy łażą na kompie po 4 dni i wyłączam kompa na noc :D Wiecie jak ja maltretuje go :D A mam tylko 256 kb/s. A ściągam rzeczy od chuja... Ehhh :D Nie którzsy mają takie łącza a nie korrzystają z nich :D Grzeszycie ^_^
 

Majqnio

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Mam Neo 256 kb/sek i płace 72 zł miesięcznie. Ogólnie sie sprawdza
 

fehu

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ja mam łącze 2Mb/s a płace 0zł. Od takiego miłego gościa... Ściąganie bez ograniczeń. (Wiem że i tak nikt nie uwieży, ale mało mnie to obchodzi.) :D
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
neostrada 256 jednak dzisiaj ide zmienic predkosc na 512
moje lacze kojarzy sie niestety z niechlubna grupka dzieci zwana "dziecmi neostrady" ja ofc sie do nich nie zaliczam ;)
 

vlad195

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
radjówka made by almax 512 syf nedza i rozpacz nieraz jest ok są dni co wogóle nietrybi 55 zł. za miecha ogólnie niejestem z tego zadowolony schitostwo i nic więcej
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
ALMAX??? seryjnie tak sie nazywa firma od twojego lacza?? pytam bo tak sie nazywa firma co wywozi smieci u mnie w miescie :lol: serio
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Czytam te wasze łącza... i ja pierdziele... Gdybym ja miał 1mb łącze... to omfg... Bym założył skelp z pirackimi grami :D U mnie emule i inne programy łażą na kompie po 4 dni i wyłączam kompa na noc :D Wiecie jak ja maltretuje go :D A mam tylko 256 kb/s. A ściągam rzeczy od chuja... Ehhh :D Nie którzsy mają takie łącza a nie korrzystają z nich :D Grzeszycie ^_^

Myslisz, ze 1Mb/s to duzo... w Szwecji codziennoscia jest 10Mb/s. Od biedy ten 1Mb/s Polsce moze robic duze wrazenie ale do czasu. Ja mam 1,5Mb/s (planuje zmienic na 2) a predkosci w granicach 150-190 kb/s jush dawno przestaly mnie zachwycac :p Choooociaz, pewnie mam za dobrze :p
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Neo 512 :bag: może gdyby zlikwidowali limit transferu dało by się wytrzymać, a tak pod koniec miesiąca rwie włosy z głowy bo ściagam oszałamiającą prędkością 10 kb/s w porywach :phi:
Mam tez 200 Mb miesięcznie w plusie i na wypady z laptopem wystarcza, ale prędkośc też lipna bo max
112 kb/s...
 
Do góry