Jakie liceum w Krakowie wybrać?

Dołączył
21 Wrzesień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiem, że jeszcze wcześnie oraz zdaję sobie sprawę z istnienia dziesiątek takich pytań, ale tak będzie najprościej. Tak więc, chciałbym się czegoś od was dowiedzieć o Nowodworku, V LO, VI LO oraz o VIII LO. Przede wszystkim jestem ciekaw zeszłorocznych progów punktowych. Moglibyście także podzielić własnymi doświadczeniami etc.
Aaaaaaa i ten no, wybieram się na biol-chem :D
 

inherentny

Geniu Loci
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
270
Punkty reakcji
13
Miasto
kraków
Kiedyś VI miało dobrą chemię, nie wiem czy tak jest nadal. V to bardziej mat-fiz-inf. VIII - poszedłbym tutaj na twoim miejscu.
 

oliszon13

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2015
Posty
4
Punkty reakcji
1
W I stawiają bardziej na humana ,VI też human i języki ,w V meega wysoki poziom więc duży zapiernicz :D Ja najbardziej polecałabym ci VIII .Poziom jest świetny a atmosfera po prostu cudowna ,ogólnie świetne lo ,sama chciała bym tam iść na profil humanistyczny ,ale raczej marne szanse na dostanie się :D
Pod względem poziomu jeszcze II jest ok ,ale co do atmosfery to raczej sie nie wypowiadam.
 

Klaudia Pach

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2014
Posty
18
Punkty reakcji
2
Wiek
25
Miasto
Kraków
Chodzę do VIII, sama miałam z tym ogromny problem rok temu, tym bardziej, że nie mieszkam w Krakowie. Absolutnie nie żałuję mojego wyboru. Gdybyś chciał to napisz do mnie na Facebooka, bo rozmawiając dowiesz się znacznie więcej i możesz zapytać o to, co Cię interesuje i na czym Ci zależy. W razie czego służę pomocą. Przy okazji jestem w trakcie pisania serii postów związanych ze szkołą ogólnie, konkretnie moją ósemką i innymi krakowskimi, więc gdybyś był zainteresowany - facebook . com / kadziuchna (bez spacji) Chętnie pomogę! :)
 
Dołączył
21 Wrzesień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
sociopathka napisał:
Chodzę do VIII, sama miałam z tym ogromny problem rok temu, tym bardziej, że nie mieszkam w Krakowie. Absolutnie nie żałuję mojego wyboru. Gdybyś chciał to napisz do mnie na Facebooka, bo rozmawiając dowiesz się znacznie więcej i możesz zapytać o to, co Cię interesuje i na czym Ci zależy. W razie czego służę pomocą. Przy okazji jestem w trakcie pisania serii postów związanych ze szkołą ogólnie, konkretnie moją ósemką i innymi krakowskimi, więc gdybyś był zainteresowany - facebook . com / kadziuchna (bez spacji) Chętnie pomogę! :)
Hmm, szkoda tylko, że w pierwszej klasie jest na drugą zmianę, co wcale mi nie odpowiada... teraz najbardziej zastanawiam się nad I i jeszcze VI
 

Licorice06

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
sociopathka napisał:
Chodzę do VIII, sama miałam z tym ogromny problem rok temu, tym bardziej, że nie mieszkam w Krakowie. Absolutnie nie żałuję mojego wyboru. Gdybyś chciał to napisz do mnie na Facebooka, bo rozmawiając dowiesz się znacznie więcej i możesz zapytać o to, co Cię interesuje i na czym Ci zależy. W razie czego służę pomocą. Przy okazji jestem w trakcie pisania serii postów związanych ze szkołą ogólnie, konkretnie moją ósemką i innymi krakowskimi, więc gdybyś był zainteresowany - facebook . com / kadziuchna (bez spacji) Chętnie pomogę! :)
Mogłabyś tutaj umieścić twoje posty ?
Jestem ich ciekawa, a mam problemy z wejściem w link :)
 
Do góry