Jakie legowisko?

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Od jakiegoś czasu mamy w domu psa - goldena. Ma dopiero kilka miesięcy, ale bardzo szybko rośnie. Do tej pory spał z nami, ale ponieważ jest coraz większy, musi wylądować na podłodze. Dlatego szukamy mu jakiegoś legowiska. Które i w jakim rozmiarze będzie dobre, tak żeby starczyło mu jak już będzie duży?
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Hmm nie wiem jak duże rosną te psiaki, Ty pewnie masz większą wiedzę na ten temat, ale myślę, że takie legowisko powinno mu wystarczyć. Ewentualnie kupić jakiś gruby koc i złożyć na pół - też będzie miał wygodnie.
 

Słoneczna123

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
116
Punkty reakcji
0
Hehe, wierzycie, że jak od małego spał w łóżku to teraz się tego oduczy? Oj, będzie ciężko.
A jeśli chodzi o legowisko to poradźcie się w sklepie. Zwróćcie też uwagę, żeby legowisko miało ściąganą poszewkę (pranie czasem się przydaje) i żeby było z materiału nie łapiącego za bardzo włosów
 
M

Marjeretka

Guest
To samo pomyślałam, teraz ciężko będzie go oduczyć spania w łóżku, będziecie musieli przyzwyczaić się do ścisku - a retrivery potrafią się rozpychać ;)Dla psa tych rozmiarów dobrze jest kupić legowisko w rozmiarze XL - na pewno będzie mu wygodnie. Na przykład takie
 

Kojotq

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jeśli nadal poszukujesz legowiska dla psa zajrzyj tu
na pewno wybierzesz odpowiednie dla swego pupila.Sam dosyć często korzystam z tej stronki :eek:k:
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Niestety jak się przyzwyczai pieska do spania w łóżku to bardzo ciężko jest go potem tego oduczyć. Jeśli natomiast chodzi o legowiska to można sobie zajrzeć na krakvet.pl Tam jest spory ich wybór i do każdego dołączony opis, który ułatwia wybór.
 
Do góry