Jakie kupić buty?

hanya

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tuż za rogiem ;)
7. stycznia wybieram się na imprezę. kupiłam coś fajnego, ale nie mam butów. Planuję włożyć do kiecki leginsy. Czasu mam niewiele. Chciałabym żeby buty nie były na wysokim obcasie. Forumowiczki...ratujcie ;)
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Nie powiedziałaś gdzie ta impreza. I jaki kolor leginsów chcesz założyć

A to takie coś jakby pod spodem w innym kolorze z cekinkami to jest doczepione do tej sukienki czy możesz to zdjąć?

Ja spróbowałabym z cielistymi rajstopami i jakimiś długimi kozakami, chociaż pewnie najlepsze byłyby obcasy...
 

hanya

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tuż za rogiem ;)
Impreza będzie w sali, w której podejrzewam nie będzie zbyt gorąco. Również dojście do niej nie jest dobre ;) Chciałabym czarne leginsy włożyć. Myślałam o botkach, ale boje się, że mogę wyglądać jak w kapciach oraz że optycznie skrócą moje nogi. To z cekinami jest na stałe.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Czarne getry mi się do tego nie widzą, ale też w sumie ciężko sobie wyobrazić mając jedno zdjęcie, więc może będzie ok.
Tylko (w zależności od tego ile masz lat i jak się ubierasz na co dzień) to wszystko wydaje mi się za grzeczne na sylwestra.
Może popróbuj z leginsami w panterkę, albo błyszczącymi złotymi czy co tam znajdziesz w sklepie.
Botki mogą pasować, wszystko zależy jakie to botki, jak trochę skracają to może kup sobie rajstopy z pionowym szwem z tyłu
 

hanya

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tuż za rogiem ;)
idę na połowinki. mam 17 lat. Nie ubieram nigdy sukienek ani spódniczek z wyjątkiem wesel ;) Najgorsze, że mam tak mało czasu na zorganizowanie czegokolwiek. Poszukam w wolnym czasie może czegoś innego ;) dziękuję za radę ;*
 

powiemcito

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
30
wybrałabym na twoim miejscu botki, jest dużo bardzo ładnych na wysokim obcasie. i nie muszą być krótkie, takie półkozaki będą pasowały ;)
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
Hanya: to nie jest Twój fason sukienki...
Efekt uratować mogą tylko grube cieliste rajstopy 60 den (legginsy odpadają!)oraz marszczone kozaczki przed kolanko, w jakimś naturalnym kolorze, raczej nie czarne.
 

Nika_800

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
ale buty na obcasie przecież nie musza być niewygodne jak się kupi dobrze wyprofilowane i wygodne... najlepiej na platformie. Zalezy od wykonania itd, ja mam np 2 pary szpilek z Aldo i mogłabym cała noc w nich przetańczyc i nie ma problemu. wszystko zależy od dopasowania buta do stopy, czasem te na niższym mogą sie okazac bardziej niewygodne
 

Loona30

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
Nika_800 zgadzam się z Tobą. Nie przepadam za butami na obcasie, ale nie z powodu, że są niewygodne tylko często biegam na autobus i tramwaj, więc potrzebne są buty na płaskiej podeszwie :) Jeśli ktoś nie chodzi w butach na obcasach, a potrzebuje kupić na jakąś imprezę to zwracajcie jednak uwagę na to z jakiego tworzywa są wykonane.
 

wloczek86

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
http://allegro.pl/nowe-buty-kozaki-new-look-40-okazja-zara-river-new-i1424493849.html zapraszam moze komus sie spodobaja cena do negocjacji
 

Edgar Schwarz

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
55
Punkty reakcji
3
Miasto
Gdańsk
Nie wiem jak teraz młodzież. Dojrzali faceci w 90% uwielbiają kobiety na wysokiej szpilce. Taki fetysz, a i kolor nie ma większego znaczenia :)
 

SoniaL

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
A takie http://zielonybutik.pl/index.php?products=product&prod_id=703
 

shocked

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Styczeń już dawno za nami :p A ja zastanawiam się, co uniwersalnego i modnego za razem sprawić sobie na wiosnę. Choć nie jestem chudzielcem, to uwielbiam ubierać balerinki na wszelkie wyjścia. Myślałam, o czymś bardziej wyróżniającym się na ten sezon. Znalazłam kilka wskazówek dotyczących najnowszych trendów na http://kobieceprawdy.pl/article_style/modne_buty_na_wiosne.html i jakoś nie mogę przekonać się do tych masywnych obcasów i platform, które królują już kolejny sezon. Pomyślałam, że może dla odmiany jazzówki... tylko to chyba nie będzie zbyt wielka zmiana? :/
 

Sport-House

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
1
Jazzówki z kolei mi się bardzo nie podobają,ale do butów na masywnym obcasie też nie mam zbytniego przekonania. Na wiosnę trzeba znaleźć złoty środek i po prostu wybierz to w czym czujesz się najlepiej:)
 

karolina844

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Nie lubię za bardzo butów na płaskiej podeszwie. O wiele lepiej moja sylwetka wygląda jak mam na sobie szpilki. ostatnimi czasy jestem uzalezniona od bucików na platformie, np takie : http://moda.allegro.pl/u25-ah-kuszace-lakierowane-buty-gwiazd-nude-38-i2038076125.html
 
Do góry