Jakie książki zabierzecie na wakacje?

K

Kass

Guest
Ja bardzo lubię thrillery i kryminały. Na wakacje polecam innym któryś z thrillerów medycznych Tess Gerritsen, a ja sama biorę "Entliczek Pentliczek" i wiele innych książek Agathy Christie.
 

agis

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Płock
Dlaczego nie Ribana, ?? Christie jest spoko :zly:

[ Dodano: 27 Czerwiec 05, 18:19 ]
Właśnie biorę się za "sex w wielkim mieście" :hyhy:
 

madziaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
hmmm
madik@ napisał:
Ja polecam książke Grahama Mastertona "Wyklęty". Jest super. Przyznam szczerze, że nie przepadam za czytaniem książek, ale tą podsuneła mi moje kumpela, przeczytałma i juz wypożyczyłam sobie kilka następnych tego autora. Może ktoś czytał coś Grahama Mastertona?
no tej nie czytalam ale wlasnie skonczylam czytac "Szatańskie włosy" wlasnie tego autora.wciagajaca jest ta ksiazka,nie powiem ma ok 180 str.ja ja przeczytałam w jeden dzien<tak mnie wciagnela> ale o wiele bardziej podobala mi sie "Niezawinione śmierci" Wiliama Whartona- goraco polecam wszystkim tym,ktorzy maja mocne nerwy.najbardziej w tej ksiazce zaszokowal mnie sposob w jaki ojciec dziewczyny ktora zginela opisuje wyglad jej ciala po smierci brrrry cos strasznego. :zdziwko:
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
ja na wakacje mam zarezerwowana "Lalke" i "Chlopow" :( jak przez to przejde to oficjalnie uznam sie za madraska :D
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Ja MUSZE na wakacje wziasć "POTOP" :/... Nasza pani z Polaka nam kazala czytać........ ehhh

Pozdrawiam
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
ja tes musze "potop" przeczytac ale ze sienkiewicz jesce jako tako mi wchodzi, to go zostawilam na pozniej :D narazie musze przez "chlopow" przejsc :p :dezorientacja:
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
heh ja tam nie zabardzo lubie czytac nie mam narazie zadnych fajnych ksiazek... :(musze cos od jakies kumeli pozyczyc :] lektor to wcale nie czytam
 

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
Siemka! ja w te wakacje przeczytałam 2 książki:

Ostatnie Wagary - Marii Ziółkowskiej
i taki jeden romans BABIE LATO (u babci :p:p) nie pamietam autora.
Obecnie czytam
Klasa pani czajki
i zaczełam
Dziewczyna Ameryki
Niedawno wyszła 2 czesc :D
mam też ochote na Stwowarzyszenie Wedrujacych Dżinsów trzecia cześć

ooo tyle tych książek... nawet nie wiedziałam :D W Wolnych chwilach, wieczorami, w deszczowe dni.... jak dla ksiazki to swietna rozrywka :D:D
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
Ja poraz 14 przeczytam program wyborczy Samoobrony i wreszcie uda mi sie nauczyc sie go na pamiec
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
a ja przeczytam wreszcie statut Samoobrony bo wczoraj namaściłeś mnie na jej członka a jeszcze nie zdążyłem przeczytać
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
wAzU, Żuraw //[9] PL, :D :D :rotfl: :p ;) :] ... nie mam wiecej pytań :p heheheehhe
 

Justynaml

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Skarżysko-Kamienna
Ja na wakacje zabieram 6 część Harego Pottera(jeszcze jej nie mam ale załatwioną mam:D:D) a do tego pewnie jush nie będę miała czasu czytać ewenutalnie zabierazm "Krokodyl z kraju Karoliny" Joanny Cmielewskiej (niezły kryminał:D:D)
Pozdro.
 

Andzia...:)

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Siemiatycze...:)
ja niedawno przeczytalam :
-"Nie przegapić miłości" Arlynn Presser
-"Pamietnik ksiezniczki 1" nie pamietam autora :/
i zostało mi kilka stron "Dzika małolata" Chloe Rayban a pozniej biore sie za "Cudowna przemiana" Nikki Danner :) ciekawe ksiazki :) najbardziej spodobala mi sie "Nie przegapic milosci" :D
 

czarnaaa

nobody ;(
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z koszmaru dnia i nocy....z bólu zadawanych przez
roses napisał:
aktualnie czytam "Lesia:" Chmielewskiej...gorąco polecam! systacje w niej opisane, są tak absurdalne, że wywołują falę śmiechu :] tego nie da się opisać, to tzreba przeczytać!!
[snapback]24096[/snapback]​
Ja przeczytałam "lesia" i był dla mnie średni. Myślałam, że będzie mi się bardzo podobać tak jak i "wszystko czerwone" [tą książkę polecam :)] No , ale "lesio" nie zdał u mnie egzaminu.
 
Do góry