Jakie korki?

LQ2009

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
****
Witam

Wielkimi krokami zbliża się okres intensywnej gry w piłkę nożną,a jako,że gram w amatorskim klubie (btw zapraszam na strone www.albatrosszufnarowa.futbolowo.pl) to poszukuje w miare wytrzymałych i fajnych korków. Cena to tak max.250zł. Zastanawiam się nad nike ctr360 libretto,adidas adinova no i najdroższy wariant adidas kaiser 5. Szczególnie interesują mnie te libretto bo są najtańsze,a wszędzie czytam,że są ze skóry. Jak u nich z trwałością? I jak się w nich gra? A może macie jakieś inne propozycje w tej cenie? Czekam na konkretne propozycje ;)
 

kiljaden

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
138
Punkty reakcji
0
Ja to bym wziął na twoim miejscu pod uwagę także korki Pumy. Mi one najbardziej leżą no i są dosyć wytrzymałe.
 

LQ2009

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
****
Dzięki za odpowiedź,ale mało konkretna jest.. Może jakiś przykład modelu albo link to aukcji czy też sklepu?
 

Sharo

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Polecam korki:
- Nike Shift lub Nike AIR ZOOM TOTAL SUPREMACY FG
te drugie sa bardzo wytrzymale, ze skory no i w tej cenie jaka podeles (mialem takie wiec wiem ;) )
 

kiljaden

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
138
Punkty reakcji
0
Ekhm, moje już nie są nowe i nie mogę znaleźć pudełka, ale sprawdzę co to za model.
Choć przyznam szczerze, że może je zmienię na coś takiego.
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
http://youtube.com/watch?v=fe_M0goL7rw az chce sie grac, mega za...sty filmik :)
 

Arru40

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
Zależy na jakiej nawierzchni bedziesz najczesciej grał. Jak naturalna nawierzchnia to bez dwoch zdań wkrety, a jak sztuczka to lanki. Moim zdaniem najlepsze korki w tej chwili ma Puma. Są najbardziej elastyczne i dobrze dopasowują sie do nogi juz po pierwszym treningu. Ja bym polecał Puma v1.06 K i FG. Super korki. Najlepsze jakie w życiu miałem. Tak się dopasowały do nogi że nawet nie czujesz ze cos masz na nogach ;)
 

Velipe

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Polsza
Nie polecam lanek Copa mundial, ja polecałbym CI pozbierać więcej pieniędzy i kupić jakieś solidne ;) warto na lidze mieć dopasowane buty, wygodne itp.

Ogólnie poleciłbym Nike Vapory ;) meczowe, ale one 2x więcej kosztują niż

a co do twoich propozycji

kaiser 5 patrzę, że podobne do Copa mundiali a to okropne korki gdyż się "rozciągają" i później okropnie się gra,
adinova już bardziej bym wolał od kaiserów - ale nie znam tych korek więc nie mogę polecić ;)
a nike Libretto to wizualna pomyłka dla mnie , brzydkie są według mnie (ale każdy ma inne gusta :)) )
 

Adamo20

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
ja tam polecam korki Pumy. Najlepiej dopasowują się do nogi. Jedna z hurtowni (BalticaSport ) ostatnio ma wyprzedaż to może cos cie zainteresuje.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Każde korki jak o nie będziesz dbał wytrzymają długo. To nie tylko uzależnione jest od grania intensywnie, ale także od boisk na których grasz. Jeżeli one będą zraszana, a nie będziesz grał na betonie to napewno wytrzymają długo.
 
Do góry