Jakie Komórki Są Najlep[rze?

Jaka?

  • Nokia

    Votes: 0 0,0%
  • Motorola

    Votes: 0 0,0%
  • Sony Ericsson

    Votes: 0 0,0%
  • Siemens

    Votes: 0 0,0%
  • inna

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Nexus.

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
63
Punkty reakcji
0
Zobaczcie tylko na szczegóły. Nokia jest długo a Sony Ericsson który powstał kilka lat temu dużo jej już nie odbiega. Więc o co tutaj chodzi? Albo SE stał się tak :cenzura:.. że szkoda gadać, albo nokia schodzi na PSY. W każdym z tych przypadków prędzej czy później SE wyprzedzi nokię :]

Miałem ZAWSZE nokie! Od 2002 roku. Kiedy to miałem nokię 3310. Super telefon ok.. tak se zmieniałem. No i. .. aż to Lutego 2007 r kiedy to wziąłem sobie na abonament z ERY SE K510 i. Byłem bardzo zadowolony. W ciągu ostatniego tygodnia przesiadłem się na SE K800 i i też nie ma na co narzekać. Telefon jak z bajki :D
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie Sony Ericsson. :]
Najlepszy jak dla mnie,
 

KickSter

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
kolo Torunia :)
jak nokia to tylko seria N ..... jak sony ericsson to zaden bo wygladaja jak pustak i nie rekompensuje ti iz maja "wszystko" teraz telefony maja to samo co te wasze wypasne Sony.... dla mnie najlepsza marka sa NEC , SHARP i SAMSUNG nie ma lepszych telefonow.... liczy sie tu nie tylko wyglad ale mnogosc funkcji.... aaaa i jeszcze jednym telefonem jaki mnie uzekl (wyjatek) jest SENDO X no normalnie kosmos telefon za 300 zl a nokia n70 niema porownaia ,,,symbian i wszystko co powinno byc w takiej cenie .... nie zapomnijmy ze symbianowa nokia n70 kosztuje 1500 zl.... nikia dobra ale drogra...Nec wypasny a tani....
 

Viexer

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kraków
Zdecydowanie Sony Ericson, wcześniej miałem dobre zdania o Nokii, ale ostatnie ich modele bardzo często się psują
 

tunia

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
107
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
tam gdzie spadają anioły...
zdecydowanie nokia :) z racji swego duzego doswiadczenia z telefonami nigdy nie wybiore innego telefonu niz nokia, mialam juz wszelakie rodzaje motoroli, simensow, alcateli, sagemow, SE, ale nokii naprawde nic nie ie dorówna... :) pozdrawiam :D
 

armani

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Mysle ze NOKIA, ze wzgledu na doswiadczenie:) Choc teraz moze poszla w gre rzadza pieniadza..
Ja osobiscie mam Benq-Siemens ef81 i jest ok:p
 

Speedman

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
118
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie najlepsze są Sony Ericssony. Posiadam SE K310i i jestem zadowolona. W przyszłości gdy będę zmieniać komórkę też kupię SE. Natomiast odradzam Siemensy - miałam wcześniej Siemensa, zacinał się cały czas i wypalił się mu wyświetlacz - musiałam oddać do naprawy :/ . Nokie może są i dobre, ale dla mnie za proste w użyciu, a motoroli nie lubię, nie pasuje mi menu i wygląd.

SE najlepsze! :D

IDEALNY PRZYKŁAD CZŁOWIEKA, KTÓRY SIĘ NIE ZNA I CHWALI TO CO MA. NIE ROZUMIEM JAK MOŻNA NAPISAĆ, ŻE SE JEST LYPSZY OD NOKII.
 

Exor

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Nokie najlepsze... ja mam SE W200i i nie narzekam.
P.S. 1st post :eek:k:
 
K

karol89178

Guest
Jasne ze NOKIA!! sam mam samsunga x700 ale nie jestem zadowolony heh
1 nokia
2 sony ericson
3 motorola
takie jest moje zdanie i tyle narx
------------------------------------------------------
~~Niezbedne MiniMuM to ;dac z --$iebie-- MaxiMuM
 

Attachments

  • b114950568344841093a803b.gif
    b114950568344841093a803b.gif
    4,1 KB · Wyświetleń: 3

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Nokia ze względu na trwałość, chociaż osobiście używam Samsunga, bowiem nie wyprodukowano Nokii, która spełniłaby moje wymagania.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Jeśli telefon komórkowy ma funkcję dzwonienia i sms'owania, to dla mnie jest odpowiedni.
Nigdy nie przebierałem w modelach.
Only Nokia, obecnie 6020.
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Jak dla mnie Motorola :)
Obecnie mam już trzecią motorolę...
Najpierw była to v525, potem E398 obecnie L7i :D
i... jestem zadowolona z tej marki :D

Choć dobre kilka lat temu miałam Nokie 3310 która na tamte czasy była rewelacyjna i powiem, że... działa do tej pory xD
 

B3DNAR

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
599
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź, Głowno
Nowe modele Noki strasznie wolno chodzą, właczają sie Bóg wie ile. Dlatego odszedłem od Nokii i użytkuje Sony Ericssona
 

matix755

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2007
Posty
476
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
Sony Ericsson jest najlepszy! :p

Podstawowe funkcje współczesnego Sony Ericssona:

* 4 aparaty – tylny, przedni, boczny, dolny.
* odtwarzacz mp3, mp4, mp5 i mp40.
* 3 ekrany dotykowe, 2 niedotykowe i 1 półdotykowy.
* czytnik kart SD, mini SD, micro SD, big SD. Istnieje możliwość kupienia karty XXXXL SD, która charakteryzuje się tym, że nie mieści się telefonu, ale slot na nią jest w większośc SE.
* telewizja cyfrowa.
* wbudowana drukarka i skaner.
* 120 programów m.in. antywirus, Photoshop CS 11, stoper, minutnik i oczywiście kalkulator.
* wiele gier, które nie pojawiają się na zwykłych komputerach.
To są tylko nie które funkcje SE :lol: :310: :yahoo:
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Toshiba, [G500 oczywiście]. :eek:k:



"Nawet najmarniejszy kot jest arcydziełem natury". Leonardo Da Vinci


wqdz690429546a.GIF
Piszę poprawnie po polsku.
 
Do góry