Jakie Kobiety preferujecie na czacie?

czatula

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Ciekawa jestem przez jakie kryterium faceci oceniają kobiety na czacie i jak dokonują selekcji kandydatek do rozmowy, czy na spontaniczne spotkania.
Punkt widzenia Kobiety mam wyostrzony po kilku latach czatowania ale hmmm druga strona ma nadal przede mną wiele tajemnic, tym bardziej, że poznałam wielu rożnych facetów, przyjmowali różne strategie. Z obszaru takiej komunikacji kończę pracę magisterską. Więcej na ten temat piszę na blogu.

Czy zwracacie uwagę na nicki? Jeśli tak to jakie preferujecie?
Jaki sposób pisania u kobiety preferujecie? Bezpośredni czy bardziej tajemniczy?
Czy wolicie Kobiety tzw. szybkie czy takie bardziej wymagające i zmysłowe nad którymi trzeba popracować?
Czy poszukujecie Kobiet wolnych czy w związkach?
Czy traktujecie takie znajomości z założenia jako przygodę czy coś poważniejszego.
Czym Kobieta może was zniechęcić?

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji, Ula
 

Blackthorn

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2010
Posty
63
Punkty reakcji
1
Miasto
Phraxos
Preferuję (nie tylko na czacie) kobiety inteligentne, z poczuciem humoru i przede wszystkim dystansem do siebie i otoczenia. Kobiety lekko tajemnicze, ale bez przesady, kobiety, którym nie obca jest cięta riposta i odrobina autoironii... :p

Każda internetowa znajomość na początku jest przygodą, a czy rozwinie się w coś więcej? Hm... BB)

Zniechęca mnie myślenie stereotypami oraz cały wachlarz cech będących przeciwieństwem tych, które wymieniłem wcześniej.

Co do nicków, to owszem mogą zaintrygować, ale tylko na chwilę, choć rzecz jasna oryginalne nicki przykuwają wzrok.

Ula, chyba nie myślisz, że zdradzimy Ci tutaj wszystkie nasze tajemnice i sztuczki...? :p :)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
1. Jeśli jest debilny, to odpada.
2. Najlepsza jest dostępna, ale nie do przesady.
3. Jak będzie fajną dziewczyną, to obojętnie.
4. Na czacie nie poszukuję partnerek. :D
5. Co to za przygoda poznać kogoś w necie? :p No chyba, że mówimy o późniejszym spotkaniu w realu. Tak więc, zależne od sytuacji.
6. Głupotą, nieciekawą osobowością. Tym najbardziej.

To, co napisałem wyżej jest mniej ważne od tego, co napiszę teraz - podryw na chacie to głupota. :papa:
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
No fajnie, ale szkoda mi ludzi, którzy tylko przez neta są podrywaczami, a w realu bida. Nic nie sugeruję. :)
 

Blackthorn

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2010
Posty
63
Punkty reakcji
1
Miasto
Phraxos
Flirtować też wolę na żywo, tylko nie zawsze jest ku temu możliwość... :)

Monitor czy klawiatura ma się nijak do wymiany spojrzeń, obserwowania gestów drugiej osoby, czy takich cudnych niuansów jak chociażby rumieniec na buzi płci pięknej(o ile takie zjawisko w dzisiejszych czasach jeszcze występuje... :) )

Na żywo flirtuje się trudniej, trzeba spinać intelekt, czasu jakby mniej na odpowiedzi, a i maski, które zakłada się w sieci, trudniej utrzymać na twarzy...

Tym niemniej przyjemnie jest od czasu do czasu pokonwersować sobie z rezolutną i dowcipną kobietą w sieci, pod warunkiem, że jest to uzupełnienie kontaktów na żywo, których nic nie zastąpi.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Oczywiscie, ze mozna poflirtowac i na zywo, i na czacie, w sieci. Nie ma w tym nic zlego. Wazne, by miec dystans i zeby to nie stalo sie naszym calym swiatem i zeby za duzo nie siedziec przed kompem bo szkodzi :) no i nie szukac na sile.. tylko pogadac spontanicznie z plcia przeciwna nawet na necie
 
C

Crockett

Guest
Ciekawa jestem przez jakie kryterium faceci oceniają kobiety na czacie i jak dokonują selekcji kandydatek do rozmowy, czy na spontaniczne spotkania.

Jak już się spotkać to chyba z kimś "wyjątkowym" i nie dla jednorazowego spędzenia czasu.

Czy zwracacie uwagę na nicki? Jeśli tak to jakie preferujecie?

Nick to wizerunek tej osoby, tak jakbyśmy ją zobaczyli w pierwszej sekundzie na żywo.

Jaki sposób pisania u kobiety preferujecie? Bezpośredni czy bardziej tajemniczy?

Każdy jest dobry.

Czy wolicie Kobiety tzw. szybkie czy takie bardziej wymagające i zmysłowe nad którymi trzeba popracować?

Wymagające.

Czy poszukujecie Kobiet wolnych czy w związkach?

No chyba nie zajętych :mruga: Czatowanie w związku to jakiś odchył i problem.

Czy traktujecie takie znajomości z założenia jako przygodę czy coś poważniejszego.

Samo pisanie to nie znajomość. A jeśli już z kimś przedłużę kontakt to traktuję tę osobę z takim samym szacunkiem jak każdą inną.

Czym Kobieta może was zniechęcić?

Mówieniem i skojarzeniami o seksie.
 

Blackthorn

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2010
Posty
63
Punkty reakcji
1
Miasto
Phraxos
Oczywiscie, ze mozna poflirtowac i na zywo, i na czacie, w sieci. Nie ma w tym nic zlego. Wazne, by miec dystans i zeby to nie stalo sie naszym calym swiatem i zeby za duzo nie siedziec przed kompem bo szkodzi :) no i nie szukac na sile.. tylko pogadac spontanicznie z plcia przeciwna nawet na necie

Otóż to. Monika dobrze rzekła. Plusik :)

Patologią jest siedzenie całymi dniami przed komputerem i jeszcze do tego udawanie kogoś innego.

Wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Otóż to. Monika dobrze rzekła. Plusik :)

Patologią jest siedzenie całymi dniami przed komputerem i jeszcze do tego udawanie kogoś innego.

Wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem.

Dziekuje za poparcie.

Oczywiscie. Ja czasem mialam w zyciu i nadal mam takie dni, ze prawie caly tydzien siedze w domu i nie wyjde nawet po chleb, tym bardziej ka brzydka pogoda :D ale nawet jak bylam samotna to nie marnowalam tych calych dni na pisanie z kims, czasem z kims popisalm, ale raczej tak na forum jak pisze teraz, ale nie zapominalam o realnym swiecie
nie moglabym nawet bedac wolna z facetem caly dzien pisac na kompie, to by bylo zalosne i to za malo by kogos poznac i w taki sposb zamykamy sie na swiat
mysle ze zawsze zachowywalam rownowage i tak powinno sie robic
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Ciekawa jestem przez jakie kryterium faceci oceniają kobiety na czacie i jak dokonują selekcji kandydatek do rozmowy, czy na spontaniczne spotkania.
Punkt widzenia Kobiety mam wyostrzony po kilku latach czatowania ale hmmm druga strona ma nadal przede mną wiele tajemnic, tym bardziej, że poznałam wielu rożnych facetów, przyjmowali różne strategie. Z obszaru takiej komunikacji kończę pracę magisterską. Więcej na ten temat piszę na blogu.

Czy zwracacie uwagę na nicki? Jeśli tak to jakie preferujecie?
Jaki sposób pisania u kobiety preferujecie? Bezpośredni czy bardziej tajemniczy?
Czy wolicie Kobiety tzw. szybkie czy takie bardziej wymagające i zmysłowe nad którymi trzeba popracować?
Czy poszukujecie Kobiet wolnych czy w związkach?
Czy traktujecie takie znajomości z założenia jako przygodę czy coś poważniejszego.
Czym Kobieta może was zniechęcić?

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji, Ula
ja nie czatuje wiec ci nie pomoge, dla mnie to bezsens za kazda osoba moze bycc jakis inna kobieta co w realu nawet bys slowa nie wymienil a to ze na czacie jest taka to nie znaczy ze w realu tez tak bedzie.

za duzo siedzisz na czacie wyjdz od ludzi i pogadaj to ci dobrze wyjdzie
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Ja nie czatuje bo przede wszystkim nie wiem czy to nie jest facet :) No a dwa to to jest to co Uzzo mowi - na czacie to kazdy srednio rozgarniety moze byc elokwentny, wygadany bo zawsze mozna cos wymyslec, albo odpowiedziec po 10 min i sie zaslonic, ze akurat klient w pracy podszedl itd. itp. Dla mnie czat to juz taka totalna iluzja.
 

stickydude

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
289
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Koge
Też nie kręcą mnie czaty, powiedziałbym że jakieś 95% osób jest mało interesująca i mimo, że na czatach jest taki tłok to paradoksalnie nie ma z kim rozmawiać.
 

WikiMiki

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
na czacie to nigdy nie wiadomo z kim się rozmawia ale często po kilku zdniach można wyobrazić sobie człowieka, z którym sie pisze, mzna go troche poznać, czy jest inteligentny, czy ma poczucie humoru, czy ma fantazje, szarm, styl. Można też wyczuć w jakim jest wieku itp. Tylko czesto jest chyba tak, że potem w rzeczywistości ludzie zachowuja sie inaczej niż na czacie. Czat i związana z nim anonimowość pozwala na zupełnie inne zachowania niż w rzeczywistości.
 
W

wroneczki4

Guest
Ja w ogóle nie dokonuje selekcji, bo nie bawię się w czaty...
Jak chce się kogoś poznać to wychodzi się z domu, a nie siedzi przed kompem.
 

Gabi0102

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
32
nie ma sensu tracić czasu na czatach. czasem siedziałam z nudów, ale trafić tam na kogoś z kim można normalnie pogadać, jest chyba jakimś wyzwaniem. większość na wstępie pyta o spotkania < najczęściej sex randki> więc jak mówiłam - szkoda czasu. ;)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Od kiedy skończyłem 15lat nie wszedłem na ani jeden chat. Zresztą jak można "preferować" jakichś ludzi na chatach skoro w ogóle ich nie znamy i nic o nich nie wiemy ?
blink.gif
 
Do góry