jakie jest Wasze zdanie?

Fudżik

New Member
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Co myślicie o tym jak aktorzy udzielają się w muzyce? Śpiewają? Grają? Po prostu są? Jak się do tego odnosicie? Uważacie, że to nie ich profesja i powinni zająć się grą aktorską czy powinni się kształcić wszechstronnie i próbować czegoś nowego? Znalazłam taki o to teledysk: http://www.youtube.com/watch?v=Z-nKsVbukU8&feature=youtu.be. Uważam, że Agnieszka Warchulska wygląda tu super i jak najbardziej pasuje.
 

danielek1988

New Member
Dołączył
9 Czerwiec 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wielu aktorów, nawet polskich- jak widać w tym teledysku się udziela. Osobiście das mona to ja pierwszy raz na oczy widzę. Dość fajny kawałek. ;)

Myślę,że każdy może wystąpić w teledysku byleby pasował do całości i strojem i zachowaniem oraz ewentualnym śpiewem czy graniem na instrumentach muzycznych.
Ja i tak mało kiedy przeglądam teledyski. Wole koncertów słuchać na youtube. ;P
 

lightinside

Active Member
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
352
Punkty reakcji
38
Wiek
28
Miasto
pod krą...
Według mnie każdy może spiewać, ale najprostsza odpowiedź powinni spiewać i wydawac płyty single itd, jeśli oni to lubią i mieliby słuchaczy nawet gdyby nie byli sławni.

A jeśli nie maja warunków głosowych lub/i specyficznej charyzmy która decyduje o tym czy kogoś słuchamy czy nie to nie nazywalne coś lub/i talent kompozytorski lub/i melodyjność poczucie rytmu.

To nie powinni śpiewać zawodowo bo sie ośmieszają...
 

lelumpolelum6

New Member
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Najgorszą opcją jest jak ktoś śpiewa na siłę i wmawia sobie, że ma talent, poczucie rytmu i słuch. Zero samokrytyki.
W tym teledysku wszystko jest harmonijnie skomponowane i jest spójne. Muzyka ma coś w sobie, a aktorka występująca w tym teledysku ma właśnie tą charyzmę.
 

danielek1988

New Member
Dołączył
9 Czerwiec 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
A nie wiecie kiedy są koncerty gdzieś w Wielkopolsce albo na Podkarpaciu tego Das Moon ? Wybrałbym się posłuchać do na żywo.

Zgadzam się z Toba lelumpolelum : nie ma nic gorszego od życia w nieświadomości i nie wiedzy jaki naprawdę ma się okropny głos..
 

oli21

Member
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Opalenica
Das Moon teraz często koncertują,mają swoją stronę,więc tam zajrzyj.W dzisiejszych czasach aktorzy grają,śpiewają,piszą książki,występują w reklamach-takie czasy:) Ale teledysk i muzyka zespołu Das Moon podoba mi się i chyba warto o tym mówić:)
 
Do góry