Jakie imię dla pieska?

MultiKarolina24

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja miałam kiedyś owczarka niemieckiego o imieniu Szarik. Imię popularne z serialu :)
 
B

bala2012

Guest
może dla pieska Hachiko jak z filmu o tej samej nazwie o wiernym piesku rasy Akita :123:
 

Damian B.

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Warszawa
Ja za dwa miesiące będę miał psa i będzie się nazywał Diego. Jest labradorem
 

febris1

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Znajomy miał psa, którego nazwał Szelma - strasznie mi się podobało :) jak go wołał na spacerze, to każdy się za nim oglądał
 

KinguSiaXXd21

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Jeżeli szukasz jakiegokolwiek imienia dla psa pamiętaj, żeby to nie było imię dla człowieka np. Kuba. Nie rób tego, ponieważ ja zrobiłam ten błąd i pewnego razu wyszłam z moim Kubusiem na spacer ;) Piesek mi uciekł i zaczęłam go wołać i gwizdać, a w pobliżu stał jakiś pan. Zaczął na mnie krzyczeć, ponieważ myślał, że na niego gwiżdżę. Od tamtej pory nie nazwałam tak żadnego psa. Najlepsze imię dla psa : Rex , Max , Tofik itd
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Cóż, mój znajomy ma psa o imieniu Promil... :D Nie powiem jak ludzie się uśmiechają jak go woła ;)
 

Shizu-chan

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Mniej więcej Głogów
Moje psy to Mrówka . Fena , Gwidon , Neska , Fala miałam jeszcze Nalewkę , Niespodziankę , Naparstka , Benia , Dosię , Kajtka , Ara , Mońkę , Bazyla , Marleja , Manfreda , Bożydara itp. (miałam mniej więcej razem 50 psów więc nie chcę mi się wszystkich wymieniać ) .
 

licealistka93

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2012
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Oleśnica
Poszukuje pomocy w wybraniu jakiegoś imienia dla psa. Jest to malutki piesek, kundelek, jego matka jest jamnikiem. Ma kolor capucciono. Samiec. Bardzo leniwy. Mi osobiście podobają sie klasyczne imiona typu:
-Ares -lecz uważam, że jest to imie dla dużoego psa,
-Oskar - bardzo mi się podoba, lecz pies mojej przyjaciólki ma takie imie,
-Tofik - moim zdaniem nie pasuje do tego psa
-Max - pies kuzyna, który mieszka niedaleko,
-Rex - miałam kiedyś psa o tym imieniu i chce żeby to imie kojarzyło mi się tylko i wyłącznie z nim.

Macie może jakieś pomysły? Z góry dziekuje za pomoc. :)

P.S. Te, które nie są klasyczne a uważacie za fajne też możecie wpisać, może jakieś mi się spodoba :D
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Z klasycznych, to jeszcze puszek, misiek.
Jak będę mieć kolejnego psa, będę chciał mu nadać imię jakiejś postaci z anime, np. sasori, bądź akamaru. :)
 

Humbleguy

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2012
Posty
86
Punkty reakcji
0
Kebab.

albo

http://www.szarik.pl/psy_imiona.php?litera=a

IMAO
Dingo, Budrys, Bruno

Sporo tego jest :)
 
K

KarM_zbanowany

Guest
Misiek,Azor- to bardzo klasyczne imiona dla pieska,ale wybierz takie jakie Ci się podoba i już. W końcu to Twój najlepszy przyjaciel,ale ja osobiście postawiłbym na jakieś niecodzienne imie.
 
K

KarM_zbanowany

Guest
Jest całe mnóstwo fajnych i oryginalnych imion dla naszego pieska,wystarczy wykazac się tylko odrobiną kreatywności. Ja bardzo nei lubię tych popularncyh jak Azor,Misiek,itd. Są zbyt banalne:)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
wiesz dla mnie to jest sparawa dość indywidulana, moi rodzice mają dwa psy jeden wabi się Rocky a drugi Dexter. wcześniej miałam suczkę co się wbiła Sonia, koty Nuta, Szafran i Kontrabas ;) do wyboru do koloru.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
najbradziej klasyczne imię dla psa jakie mi przychodzi do głowy to Kajtek ;)
 
K

KarM_zbanowany

Guest
Kajtek nie... Reksiu już prędzej. Ale na wsi często można spotkać Azora i Miśka:) Chyba że rozróżniamy podział na te wiejskie i miejskie,wtedy rozumiem:)
 
Do góry