Jakie Imię Dla Maluszka?

śliwka_33

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
wwa
Kurcze, chyba jestem jedną z nielicznych-więcej podoba mi się męskich imion niż żeńskich :D
Xawery, Dominik, Daniel, Fabian, Miłosz
z kobiecych to ostatnio Bianka i Blanka, no i imię mojej córeczki - Gabi
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Z własnego doświadczenia - jednak można sto razy zastanawiać się nad imieniem, a przyjdzie co do czego i i tak wszystkie przemyślenia mogą się okazać niepotrzebne ;)
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
U nas ustalone i czekamy na rozwiązanie ;)
Jeśli chłopiec to Wojciech Jan
Jesli dziewczynka to Oliwia Blanka
Póki co mamy zagadkę. Nie chcieliśmy wiedzieć ;))
 

marylenka

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Powiat Poznański :)
imie to kwestia gustu. każdemu podoba się cos innego. Moje dzieci maja na imie Martyna Jakub i Lilianna choc powiem szczerze że wybrane zostaly te imiona spośród wielu. podobaja mi sie jeszcze Marta Oliwia Julia Lena Gabrysia Zuzia Wiktoria do chlopca Filip Nikodem Tomasz.
Z imion które były podane są moje typy :) Marta Jakub
 

MJW

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Moja córcia to Victoria (pisownia międzynarodowa bo i rodzinkę mamy międzynarodową). Zawsze chciałam mieć synka Konstantego ale raczej nie ma szans bo tatuś by sobie język połamał ;-)
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Ja chciałbym by moja córka miała na imię: Klaudia, Anazstazja lub coś podobnego do tego
a co do syna, to nie wiem:) Zawsze chciałem mieć córki xD Ale może Adam? To się jeszcze okaże.
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Z własnego doświadczenia - jednak można sto razy zastanawiać się nad imieniem, a przyjdzie co do czego i i tak wszystkie przemyślenia mogą się okazać niepotrzebne ;)
chyba masz rację, słyszałam to już od niejednego rodzica.
Ja zawsze chciałam dać dziecku na imię jakoś tak... inaczej. Nie jakaś Kasia, Ania, Madzia, Paulina [ bez urazy dla nikogo =) ] i jak ktoś zawoła jedną Anie to pół sali się odwraca.
Lubię imiona mniej znane, niekoniecznie się wszystkim podobające. Córeczce wybrałam: Nadia lub Adrianna a dla synka marzy mi się Alan.
 

ewelin20

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja wybralam dla córeczki Julia , wiem że ostatnio może ich jest dużo ale ja zawsze mówiłam że będę mieć Julkę i tego sie trzymałam :)tak mi sie to imie podoba i tak zostało :) każdy wybiera jak chce chociaz uważam że trzeba się troche zastanowić .. mimo wszystko wracają imiona z wcześniejszych lat .. i te troche starsze dla nas
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Dziewczynka: Madzia lub Lena.
Chłopak: Piotrek lub Tomek.
To są moje typy :)
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Mi się trochę upodobania pozmieniały... ;)

Jeśli chodzi o imię dla dziewczynki to mam od dawna swoje typy: Adrianna, Dominika, a poza tym podoba mi się: Lena, Oliwia :)
Z chłopięcych: Mateusz, Bartłomiej/Bartosz (Bartek), Paweł, Sebastian a ostatnio Natan :D Ciężko z tymi imionami, zwłaszcza dla chłopca (a wszystko wskazuje na to, że będzie chłopak), bo albo już jest w rodzinie, albo mężowi się nie podoba... i co tu zrobić w tej sytuacji ;)

Tak na marginesie... Wierzycie w znaczenie imion? Numerologię? http://magia.onet.pl/numerologia,602/co-mowi-o-tobie-twoje-imie,31798.html :)
 
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Zaniedługo zostanę szczęśliwą (mam nadzieję) mamusią dwójki córeczek,synków lub parki.No ale oboje z mężem nie wiemy jak ich nazwać.Macie jakieś pomysły?
Moje propozycje :
1.Aniela i Matylda
2.Sławek i Jacek
3.Jacek i Anielka

Propozycje Męża:
1.Ewa i Monika
2.Kuba i Jacek
3.Kuba i Monika

No i co ja mam zrobić?




Mnie się bardzo podobają takie imiona:
1. Antoś
2. Hubert
3. Antosia
4. Zosia
5. Monika
6. Dawid
7. Franciszek
:)
 
Do góry